Сонник Марширувати — до чого сниться ?

Сон, в якому незнайомі вам люди марширують на плацу, займаються стройовою підготовкою, означає, що в реальності вам доведеться стати свідком серйозного конфлікту, великої сварки, в якій будуть задіяні дорогі вам люди. Вам доведеться втрутитися, оскільки інакше ситуація може вийти з-під контролю. Самому марширувати уві сні під чиїсь команди — такий сон пророкує неминучу сварку з кимось близьким. Спробуйте відключити емоції і почути доводи розуму. Сон попереджає, що зробити це буде для вас дуже складно.

Виявитися в строю в зовсім невідповідному для цього вигляді, наприклад, у вечірній сукні або в купальнику – до несподіваної зміни занять, і це буде вам дуже не по душі. Брати участь у сні в дуже боргом, якомусь нескінченному марш-кидку – до потрапляння в залежність від когось або від сформованих погано для вас обставин. Спостерігати за маршируючими людьми і бачити, наскільки неузгоджені їх руху – таке сновидіння вказує на те, що ви будете працювати в команді, але будете тільки заважати один одному.

Якщо у вашому сновидінні хтось марширує, значить, ви станете свідком великого конфлікту між людьми, які вам однаково дорогі. Ви станете для них третейським суддею, покличите їх до розуму і, проявивши строгість, направите їх дискусію в більш конструктивне русло. Власне участь у марші сниться до вашої сварки з близькою людиною. Найкращим способом залагодити конфлікт буде апелювання до доводам розуму, а не до емоцій.

Приснилося, що ви стояли в строю, хоча це абсолютно не відповідало обстановці (наприклад, на роботі або на дружній вечірці), — значить, вас позбавлять свободи самовираження. Довгий, нескінченний лад сниться до того, що ви надовго потрапите в залежність від когось або від чогось.

Марширувати, виявляється, досить складне і клопітке заняття. Якщо вам у сні примарилось, що ви самі маршируете в строю, то це знак того, що ви не вмієте проявляти ініціативу, вам необхідно працювати в тісному співробітництві з іншими людьми. Якщо ж ви змушуєте марширувати когось, то цей сон говорить про те, що ви жадаєте влади і намагаєтеся виявити владні риси свого характеру не з тими, з ким це потрібно, за що ризикуєте поплатитися погіршенням ставлення до вас. Цей сон також може говорити, що ви будете змушені виконувати неприємну, але необхідну роботу.

Побачити марширують людей — сон до праці, турбот; будете комусь покірні, опинитеся в залежному становищі. Вони робили це під гучну, бравурну, нав’язливу мелодію — значить, ваша робота буде жахливо вас втомлювати. Марширували неузгоджено — доведеться працювати в недружном колективі, в якому кожен буде гребти під себе. Самому крокувати разом з ким-то — таке сновидіння означає, що ви мислите стереотипами, і це заважає вам досягти омріяної мети.

Побачені уві сні люди, що марширують під музику — розкривають ваше марнославна бажання стати військовим або державним службовцем. Подумайте гарненько, перш ніж прийняти остаточне рішення. Жінка, яка побачила уві сні марширують чоловіків — явно небайдужа до чоловіка, що знаходиться на громадській службі. Вона повинна ретельно оберігати свою репутацію.

Якщо жінці сняться марширують солдати, це означає, що вона буде відчувати любов до чоловіка, що знаходиться на державній службі. Їй слід більше довіряти своєму розуму, а не почуттів, інакше така зв’язок загрожує зіпсованою репутацією.

Спостерігати в сні за маршируючими або самому марширувати — передвісник клопоту, тяжких обов’язків і покірності долі. Дивіться тлумачення: Парад, Прапор, Звук.

Марширувати — Ваші бажання не збігаються з Вашими реальними можливостями.


Залишити відгук