Сонник Марш — до чого сниться ?

Побачити марширують під музику — означає Ваше марнославна бажання стати солдатом або державним службовцем, але Ви повинні все добре продумати, перш ніж прийняти остаточне рішення. Для жінки, яка дивиться в сні на марширують чоловіків — це передвісник її схильності до чоловіка, що знаходиться на громадській службі. Вона повинна ретельно оберігати свою репутацію, яка може бути заплямована її новою пристрастю.

Бачити в сні за марш або самому брати участь у ході — передвісник клопоту, тяжких обов’язків і покірності долі. Весільний марш Мендельсона у сні передвіщає хворобу й важкі переживання. Звучать романси, і ви подпеваете, у вас з’явиться новий шанувальник (прихильниця). Якщо співають романси інші люди – нарешті відбудеться довгоочікувана зустріч.

Чути уві сні гучний бравурний марш, виконуваний великим похідним оркестром, – це передвістя службового роману з чоловіком, у якого до цього були з вами лише скороминущі, хоча цілком пасують до близькості відносини.

Бачити уві сні марширують під музику людей означає приховане прагнення вступити на військову або державну службу. Подумайте добре, перш ніж прийняти остаточне рішення з цього питання.

Марш у сні — свідчить про те, що потрібно проявляти розсудливість у прийнятті будь-якого рішення. Бачити себе страйкарів — підказка, що можливо військова служба Ваше покликання.

Марширувати самому — повільно, але вірно дійдеш до мети. Для дівчини марш означає роман з військовослужбовцем.

Марш — знамення того, що слід приділяти більше значення своєї репутації.


Залишити відгук