Сонник Марс — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася планета Марс, це можна розцінювати як попередження не шкодити іншим, інакше бажання зла оточуючим повернеться до вас бумерангом. Були в сні на Марсі — значить, зможете задовольнити амбіції. Чоловікам побачений античний бог Марс повідомляє, що їм не завадило б бути більш сміливими і мужніми. Жінкам таке сновидіння підказує, що вони хочуть бути слабкими і захищеними кимось, при тому, що справжня їх сила — в них самих.

Побачений Марс серед зірок у сні обіцяє важку депресію і сумовитість, і навіть друзям буде не під силу вивести бачила сон із цього стану. Спостереження за Марсом з допомогою телескопа, збільшив планету до величезних розмірів, пророкує непросту ситуацію, з якою необхідно буде впоратися з допомогою друзів. Подорож на Марс, багате пригодами, пророкує щасливе життя і відгук взаємністю на щирі почуття.

Сон, в якому людина перебуває на Марсі, віщує освоєння людьми космосу і швидке винахід унікального робота. Побачений у сні Марс на зоряному небі символізує закритість людини, його нездатність ділиться сокровенним з близькими і друзями. Змінити таку гнітючу ситуацію зможе тільки бачив сон завдяки своїм старанням. Спілкування з марсіанами уві сні пророкує нові цікаві знайомства з неординарними людьми.

Якщо вам приснився Марс, це означає, що грубість друзів перетворить вас в глибоко нещасної людини. Вороги будуть мріяти про те, щоб образити і розорити вас. Стрімко летіти до Марса — такий сон означає, що вам вдасться розвинути в собі талант розбиратися в людях і вірно міркувати, і завдяки цьому ви з часом випередите своїх друзів в освіченості й життєвий статус.

Побачити в сні цей символ війни — погана ознака. Якщо сниться, що на Марс ви вирушили в подорож, причому не по своїй волі, то в реальності вам потрібно бути готовими до непорозумінь у відносинах з друзями. Якщо снилося, що на Марсі ви виявилися не одні, то сон повідомляє про майбутніх конфліктах, які виникнуть у вас на роботі.

Символ цієї планети — окружність з виступаючою стрілою. Фактично це з’єднання двох символів жіночого і чоловічого, так як лук зі стрілою є символом чоловічого божества. Наприклад, Амур і Кама завжди зображуються з цибулею і стрілами. З’єднання двох начал це символ, з якого народжується все живе.

Марс — стихійні лиха, військові конфлікти; агресивні впливу, пристрасть.


Залишити відгук