День Народження 9 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Народилися 9 лютого володіють дивовижним поєднанням невинності і мудрості. Хоча життя часто підносить вам проблеми, ви з готовністю допомогти оточуючим, не просто висловлюючи свої переконання, але й жити згідно з ним. Ви володієте добрим серцем і не дуже практичні. Часом ви настільки щедрі, що піддаєте небезпеці власне благополуччя. Однак це ще не межа. Народжених 9 лютого характеризує типове водолейское впертість: жодна сила на землі або на небі не зможе змусити вас відмовитися від задуманого.

Для народжених 9 лютого існує небезпека надовго поринути в депресію через своїх життєвих проблем. З цієї причини вони повинні уникати наркотиків, які можуть посилити цю тенденцію (особливо алкоголь). Їм також слід навчитися контролювати свої настрої, щоб уникнути нервового перезбудження. Вони добре надійдуть, якщо сядуть на дієту, яка здатна позитивно вплинути на їх метаболізм. Деякі з цих людей вперто не бажають дотримуватися режим харчування, що може призвести до виникнення виразки. Народженим 9 лютого корисні легкі спортивні вправи — такі, як регулярні прогулянки пішки, йога (зазвичай в комбінації з медитацією і дихальними вправами) або плавання.

Яскраві особистості, народжені 9 лютого, завжди опиняються у вирі події і в той же час генерують величезна кількість енергії. В основному вони діють спонтанно і досить несподівано, тому їхнє завдання — розвивати в собі здатність стримуватися, коли це необхідно. Направляти свою енергію в певне русло більш корисно для них, ніж дозволяти їй вихлюпуватися даремно. Ретельно контролюючи свій ентузіазм, народжені в цей день зможуть уникнути небезпеки «згоріти» або «вибухнути», відчуваючи на собі шкідливі впливи.

Знак Зодіаку 9 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до повітряним знакам, які виділяються наступними якостями: космополітизм, прогресивність, новаторство, зацікавленість, колективізм.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за прогрес. Вплив Урану ідеально для дикторів ТБ. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідає за нездатність розставити пріоритети, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Водолій, знак зодіаку народилися 9 лютого, наділяє народилися в цей день людей вродженою добротою, бажанням допомогти до самопожертви, мрійливістю. Ці люди абсолютно не практичні, готові віддати останню сорочку потребує жебракові. До того ж вони страшенно вперті і буде до останнього наполягати на своєму рішенні. Наївність дитини і мудрість відлюдника з’єднується в душі цих людей.

В якості друзів або членів сім’ї народжені 9 лютого часто дотримуються тих, хто потрапив в неприємне становище. Випробували страждання найбільш освічені особистості, народжені в цей день, володіють видатними здібностями для того, щоб сформувати міцну основу життєстійкості, використовуючи негативний досвід минулих років. Ця основа зазвичай буває корисною не тільки їм самим, але й надихає інших. Крім того, народжені 9 лютого мають ще одну особливість: вони можуть перетворювати негативні ситуації в позитивні.

В зрілі роки народжені 9 лютого починають платити за рахунками, розуміючи труднощі інших людей і надаючи їм розраду і підтримку. Вони часто вимовляють такі слова: «Мені довелося пережити це, і я знаю, як вам зараз». Одним словом, народжені 9 лютого — вцілілі, і тому вони здатні вдихнути надію в тих, хто відчуває відчай або бореться за виживання. Немає нічого дивного, що оточуючі наполегливо шукають їх симпатії і підтримки. Деякі з народжених 9 лютого можуть зламатися під гнітом обставин, що буває неважко зрозуміти по їх зовнішньому вигляду, позбавленому лиску. І все-таки більшість з них будуть продовжувати боротися за поліпшення негативної ситуації до самого кінця. Будучи діяльними людьми, вони залучені в постійну боротьбу між темними і світлими сторонами самих себе.

Народжені 9 лютого — натури агресивні, вибухові, непередбачувані. Коли вони в хорошому настрої, здається, що сонце сяє, коли немає навколишнім краще скоріше піти, якщо, звичайно, зуміють… Народженим 9 лютого потрібні надзвичайні зусилля, щоб тримати під контролем свої песимістичні тенденції, запевняючи себе в тому, що їм це необхідно. Насправді воля цих людей, що виявляється в надзвичайних ситуаціях, воістину незвичайна. До нещастя, буває, однак, і так, що мета не виправдовує засобів; майже кожен потребує встановлення стабільності у своєму житті, і частина цього процесу залежить від тих друзів, які будуть їх оточувати, від їх вірності в цілому.

Чоловік Водолій — народився 9 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 9 лютого — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — мислитель-новатор, ідеалістичний, розумний. Це відчайдушні воїни, що борються самотужки за благополуччя всього світу. Цих осіб можна охарактеризувати, як людей, які не пристосовані діяти цілеспрямовано, їх в більшій мірі характеризує спонтанність.

Якийсь час вони перебувають у спокої, а потім починають швидко, рішуче і абсолютно несподівано діяти. Саме тому, для їх духовного зростання, цим особистостям просто необхідно розвивати в собі таку здатність, як уміння володіти своїми поривами, стримувати себе від імпульсивності.

Жінка Водолій — народилася 9 Лютого

Жінки, що народилися 9 лютого, характеризуються такими властивостями: така дама — допитлива, оригінальна, загадкова. До оточуючим ці особи відносяться з теплом і участю, завжди готові надати допомогу і ради підтримати тих, у кого неприємності, тому, хто потрапив у біду, чи в якийсь недвозначне положення.

День Народження 9 Лютого

9 лютого — що розповість про вас ваша дата народження? Люди, народжені 9 лютого знак зодіаку Водолій, — це енергійні натури, здатні справлятися з кількома справами одночасно. Їх сили невичерпні, вони завжди першими приходять на місце подій. У них є звичка діяти швидко, не роздумуючи про наслідки. Не встигне ідея прийти їм в голову, як вони кидаються на її реалізацію. Їм необхідно відвести собі на роздуми хоча б кілька хвилин, це допоможе уникнути багатьох помилок у майбутньому. Треба більш раціонально використовувати свої ресурси і не витрачати сили даремно.

Для людей з датою народження 9 лютого знак зодіаку Водолій, велике значення мають родинні відносини. Потрапили в біду близьким вони завжди нададуть моральну і матеріальну підтримку. Приміряючи кожну ситуацію на себе, вони виявляють глибоким співчуттям до потерпілого і зроблять все, щоб успішно вирішити його проблеми. Тут їм дуже допомагає їх власний досвід пережитих ними випробувань, який вони активно використовують на практиці. У кожної негативної ситуації вони знаходять позитивні сторони, які допомагають перенести життєві негаразди і вийти з них з найменшими втратами.

Особливо старанно люди, народжені 9 лютого знак зодіаку Водолій, починають надавати всіляку підтримку нужденним в більш зрілому віці, коли ними вже пройдено більше половини життєвого шляху, і пережито достатньо, щоб відчувати в собі потребу допомагати кожному, хто про це попросить. Зазвичай будь-яка ситуація схожа з тією, через яку їм доводилося проходити і це дає їм можливість з легкістю знаходити найбільш правильний вихід з неї. Їх незламний оптимізм і впевненість у вирішенні проблем приносить зневіреним надію і віру в те, що кращі дні настануть.

Це привертає до них послідовників, які шукають розради і підтримки. Велику кількість негативу, обрушивающегося на людей, народжених 9 лютого знак зодіаку Водолій, здатне кинути їх у безодню депресії, вийти з якої їм буде нелегко. Про це можна здогадатися з їх непрезентабельного вигляду. Але якщо їй вдасться впоратися зі стресом, вони будуть продовжувати свою благу справу до кінця свого життя. При цьому їм доводиться розриватися між позитивними і негативними якостями своєї душі. Оскільки їм властиво легко виходити з себе і вибухати з будь-якого приводу. Якщо вони відчувають радість, вони випромінюють її на всіх оточуючих. Але якщо ними володіє гнів, його наслідки відчують на собі всі присутні.

Люди, народжені 9 лютого знак зодіаку Водолій, витрачають дуже багато зусиль на те, щоб зберегти свою душевну рівновагу. Зазвичай їм вдається тримати себе в руках, і в критичних ситуаціях вони дивно зібрані і зосереджені, що допомагає їм контролювати що відбувається. Але це не скасовує того, що в особистому житті у них не все добре складається, надто багато часу забирає громадська діяльність, і вони не можуть приділити достатньо часу своїм домашнім. Не всякий здатний змиритися з повною відсутністю стабільності і впевненості у завтрашньому дні, яким характеризується життя цих людей.

Любов і Сумісність

Товариський і доброзичливий, ви заводите контакти з різними людьми. Народжені в цей день більш романтичні і сентиментальні, ніж типовий Водолій. Ви расцветаете в атмосфері сімейної гармонії і надійно захищаєте спокій близьких і своє особисте життя. Любовна і життєва сумісність Водолія буде змінюватися в міру його дорослішання. В юності він знайде спільну мову зі схожими на себе знаками, в більш зрілому віці, його переваги зміняться.

Прекрасні шанси на побудову щасливого шлюбного союзу знаку Водолія, народженого в зимовий день 9 лютого зі Стрільцями, Вагами і Близнюком. З ними Водолій найбільш сумісний, у них приблизно одні і ті ж погляди на сімейне життя, як і життєві пріоритети. Є чимала частка ймовірності і на успішний шлюбний союз, як і на повне взаєморозуміння в сім’ї з Овном, Стрільцем і Рибою. Але вони відразу ж повинні розподілити обов’язки і домовитися про те, що будуть поважати свободу одне одного і поступатися. Вже в більш пізньому віці, Водолій буде щасливий з Левом. Представляється малоперспективним шлюб Водолія з Водолієм, як і зі Скорпіоном, Рак, Дівою і Тельцем. Зовсім мало шансів на те, що вони зрозуміють один одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 9 лютого – завжди дуже яскраві і самобутні натури, що не дивно, якщо згадати 9 лютого — який знак зодіаку. Вони так і дихають енергією і часто опиняються в епіцентрі яких-небудь подій. Вони рвучкі і завжди діють за натхненням, їм обов’язково потрібно розвивати в собі стриманість і вміння взяти себе в руки і заспокоїтися в будь-який момент часу. Їх вогненний темперамент і надлишки енергії краще направляти на досягнення конкретної мети, а не безглуздо розпорошувати в простір. Для цих людей актуальна проблема емоційного згоряння і перенапруги, також їм слід остерігатися різких емоційних вибухів. Справжні человеколюбы, вони частенько вибирають в супутники життя багато пережили, що втратили або глибоко нещасних людей, що відразу змушує згадати, який знак зодіаку 9 лютого.

Таким прагненням допомогти і врятувати виділяються Водолії. Частенько людям, народженим в цю дату, самим випадає повна мук частка, в результаті чого вони переймаються щирим співчуттям і навіть тягою до іншим страждальцям. Зазвичай пережиті страждання загартовують цих людей, і вони раді ділитися своїм досвідом з подолання труднощів з іншими. У народжених 9 лютого є талант: вони здатні перетворювати негативні ситуації в позитивні. Тому вони прагнуть допомогти тим, хто зараз страждає так, як колись у юності страждали вони самі. Вже сам їх досвід доводить, що все в житті можна перебороти і знову встати на ноги.

Здоров’я і Хвороби

Часто цим чудовим людям все ж загрожує депресія, якщо в їх житті будуть одне тільки горе і страждання. Їм слід уникати таких шкідливих звичок, як зловживання спиртним або наркотиками, так як ці речовини можуть тільки посилити їх депресію. Дату народження 9 лютого знак зодіаку відповідає Водолій. Він наділяє своїх підопічних глибокої чутливістю і емоційністю, тому народився 9 лютого людям обов’язково треба стати господарем своїх емоцій.

Нервовий зрив – дуже реальна для них загроза. Що стосується харчування, їм рекомендована дієта, що сприяє підтримці правильного обміну речовин. Дуже часто народилися 9 лютого люди нехтують усіма можливими правилами здорового харчування, і як результат у них з’являється виразка. Велику користь цим людям принесуть регулярні прогулянки на свіжому повітрі, медитація, йога, плавання, дихальна гімнастика.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, вольові, впевнені в собі і своїх силах люди. Вони рішучі, вперті, романтичні, володіють чудовою інтуїцією, що допомагає передбачати події і будувати свої плани так, щоб результати діяльності приносили їм найбільшу вигоду і прибуток. Характер у них добрий, чуйний, це прекрасні друзі, в біді не залишать, врятуються самі і врятують тих, хто поруч з ними. На них можна покластися, вони не зрадять, нададуть підтримку і допомогу, коли це буде потрібно. Вони цікавляться всім містичним, незвичайним, проявляють інтерес до окультних наук і астрології. Життя їх зазвичай насичена різноманітними подіями, вони не люблять сидіти без справи, знаходяться в постійному русі. Вміють заробляти гроші і вдало їх вкладати. У фінансовій сфері у них все прекрасно, в сім’ї комфортна обстановка.

Поради Водоліям, Народженим 9 Лютого

Місія народилися 9 лютого благородна: вони дарують надію тим, хто зараз переживає ті ж муки, що колись випали і на їх частку. Навколишні потребують в них, сподіваються отримати їх допомогу і підтримку. Навіть ті, що народилися 9 лютого, хто зміг піднятися з самого дна, будуть по мірі сил допомагати тим, кому зараз потрібна допомога.

Таким чином народилися 9 лютого борються не тільки з обставинами, але і з самими собою, адже всередині них є і темна сторона: агресивна, злісна особистість. Якщо вона візьме гору над їх природою, навколишнім доведеться непросто. Свій вроджений песимізм їм дуже важко тримати під контролем. Так що їх сила волі гідна справжнього захоплення.


Залишити відгук