Сонник Мародер — до чого сниться ?

Напад уві сні мародерів на який або населений пункт – провісник великих втрат і суцільних невдач, які будуть слідувати за вами по п’ятах. Можливо, ви укладете невдалу операцію, яка приведе вас до розорення і банкрутства, і ви не в силах будете щось змінити, тому що від вас вже нічого не залежить. Дивіться тлумачення: Напад, Банкрутство.

Якщо вам приснилося, що ви є мародером, то це означає, що за допомогою інтриг ваших знайомих ви будете залучені в дуже неприємну і неприємну ситуацію, в результаті якої незаслужено постраждаєте від різних звинувачень і образ, яких ви абсолютно негідні. Словом, в авантюрах і інтригах інших людей опинитеся крайнім ви, тобто, як кажуть, будете без вини винуватим. Постарайтеся краще розбиратися в людях і не допускати подібних речей. Дивіться тлумачення: Авантюра, Винуватий, Звинувачення.

Бачити у сні, що хтось з ваших друзів або знайомих був раніше мародером, але потім розкаявся і кинув це заняття, означає, що скоро ви опинитеся в скрутному становищі, коли просто необхідна, буде стороння допомога, без якої ви не зможете прийняти єдино правильне рішення. Вам дуже пощастить, якщо поруч виявиться людина, здатна зрозуміти вас і допомогти вам. Дивіться тлумачення: Крадіжка.

Мародер — людина, який привласнює чужі речі у чужому житлі, скориставшись форс-мажорними обставинами, сниться як застереження про те, що сновидінню варто побоюватися несподіваних знайомств і в цілому незнайомих людей. Результатом легковажності можуть стати значні матеріальні втрати. Побачити самого себе у ролі мародера – такий сон є провідником з вашої підсвідомості, що вказує на пережиті муки совісті після вчинення дуже поганого вчинку. Також подібний сон може свідчити, що дуже скоро ви зробите те, що в даний момент життя суперечить вашим моральним принципам.

Якщо приснилися мародери, це означає, що назавжди викреслити з свого життя якогось свого знайомого, який надійшов з вами підло. Самому бути мародером — це до різноманітних труднощів і незгод, чорній смузі у вашому житті. Відкладіть плани і приділіть увагу людям, які для вас дороги. Якщо вас уві сні засудили за те, що ви були мародером, наяву вам доведеться заплатити сповна за негідний вчинок. На місці скоєння злочину мародери були затримані — значить, буде лайка в сім’ї та серед родичів.

Бачити уві сні мародера – до того, що ви вирішите назавжди викреслити з свого життя того, хто нещодавно був вам дуже доріг. Це станеться внаслідок того, що їм буде здійснений підлий і низький вчинок. Приснилася піймання мародерів на місці злочину або ж наступний суд над цими людьми — чекайте серйозних конфліктів у власній родині. Самому бути мародером – до смузі невдач.


Залишити відгук