Сонник Мармелад — до чого сниться ?

Сон, в якому молода жінка бачить мармелад, передвіщає їй сварки з коханою людиною. Їсти уві сні різнобарвний мармелад поодинці – знак, що здоров’я близької людини викликає тривогу. Приснилося потайки «схомячить» ласощі – це відображення страху перед проблемами, прагнення закрити на них очі, піти від прийняття рішення. Бачити, ніби ласувати їм разом з незнайомцем – знак, застережливий від довіри до кавалера, його обіцянки нічого не варті.

Для жінки є в самоті мармелад означає, що хтось захворіє, а їсти його в приємному товаристві — що її будуть оточувати добрі друзі, готові в будь-який момент підставити своє плече. Є мармелад з незнайомцем — це попередження: солодкі, чарівні речі шанувальника, швидше за все, брехливі. Будьте обережні з такими облудниками. Робити мармелад самому — до веселої весіллі, на якій ви будете одним з головних дійових осіб.

Якщо ви їли мармелад, це заклик покопирсатися у своїх почуттях: ви намагаєтеся проігнорувати деякі проблеми, але ж вони не тільки не зникають, але ще й стрімко наростають. Розтанув мармелад означає вашу надмірну пасивність, ви абсолютно нічого не робите для усунення з’являються у вашому житті труднощів, чомусь вважаючи, що це повинні зробити для вас інші.

Зелений мармелад виступає символом дружби. У вашому оточенні буде безліч добрих і вірних друзів, готових у будь-який момент надати підтримку, проявити участь у вашому житті. Різнокольорові мармеладкі віщують прибуток. Кислуватий на смак мармелад – про вас пліткують «добрі соседушки». Образ-попередження – до недоброзичливою чутці про вас, яку розпускають заздрісники.

Сон про нього пророкує розчарування і засмучення в той момент, коли ви ще тільки чекаєте якоїсь біди або неприємностей. Варити мармелад у сні означає, що ви зумієте пересваритися з усіма, що завадить вашому особистому щастю. Дивіться тлумачення: Шоколад, Цукерки, Печиво.

Є в сновидінні мармелад — такий сон пророкує, що ви захворієте і будете незадоволені власним життям. Робити мармелад — для молодої жінки це сновидіння загрожує неприємної домашньою атмосферою.

Мармелад — цей вид східних солодощів, давно став для нас звичним, у сні вказує на близьку хвороба і незадоволеність собою. А робити мармелад обіцяє появу нової сімейної проблеми.

Є мармелад у сні – до хвороби або незадоволеності долею. Якщо молодій жінці сниться, що вона робить мармелад, в її будинку встановиться неприємна атмосфера.

Солодкий мармелад – чекайте розладу в сім’ї.


Залишити відгук