Сонник Маркер — до чого сниться ?

Побачений маркер — це майбутнє нове місце роботи або посаду, разом з якими у ваше життя увійдуть хороші доходи, відчуття задоволення та успіх. Підкреслювати, виділяти, писати що-небудь маркером — такий сон означає, що ви займетеся відповідальною справою, від успішності реалізації якого буде поставлена в залежність вся ваша подальша кар’єра і положення в соціумі. Забруднитися їм — на роботі у вас виникнуть якісь неприємні складності; можливо, керівництву не сподобається, як ви працюєте.

Якщо вам снилося, що ви малювали фломастерами, то вам потрібно налаштуватися на розваги – попереду у вас їх безліч. Сновидіння, в якому ви бачите себе в магазині, де купуєте різнокольорові фломастери, свідчить про те, що даний обтяжує вас і ви прагнете змін, які зроблять ваше життя яскравішим і насиченішим. Ковпачок, який надівають на фломастер, сниться до того, що ви будете дуже потайливі. Якщо ви бажаєте обзавестися друзями, вам потрібно відкрити своє серце близьким.

Сниться Маркер — тебе чекають зміни в особистому житті. Незабаром у вашому житті з’явиться людина, зв’язок з яких принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим змістом. Для жінки сон, у якому присутній маркер, означає, що їй будуть надавати недвозначні знаки уваги. Для чоловіка це означає, що йому скоро зустрінеться дівчина, яка буде гарною господинею, здатної створити затишок в домі.


Залишити відгук