Сонник Марка — до чого сниться ?

Розглядати в сні поштові марки — символ того, що дуже скоро ви отримаєте несподівані звістки від старих знайомих. Якщо ж вам приснилося, ніби ви приклеюєте марку на запечатаний конверт з листом, значить, наяву ви будете приймати участь в заході або святі, про який вам повідомлять безпосередньо в день проведення. Ця подія, хоч і буде дуже несподіваним, залишить у вас тільки хороші враження і теплі спогади.

Сни, в яких ви є власником значної колекції поштових марок і збираєте рідкісні екземпляри для її поповнення, свідчать, що в реальному житті для досягнення своїх цілей вам доведеться докласти багато зусиль і подолати значні перешкоди. Якщо ж вам сниться рідкісна марка, яку ви у що б то не стало хочете дістати в свою колекцію, це означає, що наяву ви робите багато непотрібних дій і переживаєте про те, що насправді не має ніякого значення.

Кажуть, що колекціонери марок настільки одержимі своїм захопленням, що досить часто бачать уві сні якусь дуже рідкісну марку, про яку лише мріють в реальному житті. Звичайно, для них подібні сни — лише відображення і компенсація нездійсненого бажання. Але для тих, хто до філателії не має ніякого відношення, подібні сни, безумовно, символічні.

Якщо ви з числа останніх і при цьому вам сниться, що ви купуєте рідкісну марку для колекції, то такий сон означає, що ваша репутація поставлено під удар і що слід вжити термінових заходів по захисту від наклепу. Якщо ж вам сниться, що ви наклеюєте марки на конверт, то це означає, що ви отримаєте важливе доручення на роботі. Просто ж бути філателістом говорить, що вам доведеться попрацювати над зміцненням свого становища на роботі.

Побачити себе колекціонером марок — такий сон означає, що ви будете працювати для того, щоб ваш статус на робочому місці став більш стабільним і високим. Купівля уві сні рідкісної марки для своєї колекції віщує загрозу вашій репутації, у зв’язку з чим вам необхідно прийняти термінові заходи, щоб захистити себе від наклепів. Приклеювали марку до конверту — на службі доручать зробити щось важливе.

Поштові марки — підвищення на роботі. Наклеювати марки на конверт — отримаєте звістку поштою. Відклеювати марки — відома в професійних колах. Збирати марки — до даремного праці і клопоту. Платіжні, акцизні та інші марки — попередження: не варто вступати в боротьбу з могутніми людьми.

Побачити на конверті — до новин, листів. Побачити багато марок, збирати, колекціонувати — до розтрат, збіднення, злиднях.

зі сну поштові марки — предвестницы известия. Збирати непотрібний працю і клопоти.

Марки поштові – знайомство, нові ділові зв’язки; знання, інтерес.


Залишити відгук