Сонник Маріонетка — до чого сниться ?

Якщо у сні ви керуєте маріонеткою, виходить, незабаром вам належить взяти участь у виборах політика великого масштабу, але від вашого голосу мало що буде залежати, все владнається без вашої волі. Бачити, як рухається маріонетка, — ви потрапите під чарівність політичного діяча і станете його підтримувати, але він буде обіцяти одне, а насправді здійснить зовсім інше. Вас спіткає розчарування як в цій людині, так і в його вчинках. Сон, у якому ви бачите нерухому маріонетку зі сплутаним нитками, говорить про те, що ви втомилися від політики і боротьби за владу, вам хочеться спокійного життя, але ви не можете змінити такий стан справ. Залишається тільки змінити свій настрій і напрям думок, забути про все, що вас так дратує.

Маріонетки, що з’являються у сні, мають пряме значення і ставляться до життя сплячого, тобто вказують на чужі маніпуляції стосовно суб’єкта. Якщо маріонетка перебувала у ваших руках, ви самі намагаєтеся наяву керувати іншими. Спритно вона рухалася? Якщо так, то ви дуже талановитий маніпулятор, однак, невже вам здається, що ніхто не помічає ниточок, які керують лялькою?

Якщо у сні ви милуєтеся тим, як майстерно звертається з маріонеткою хтось інший, прекрасно розуміючи, в чиїх руках вона знаходиться, значить, наяву ви відмовляєтеся від власної сили, віддаючи у руки інших, що могли б зробити і самі, отримавши від цього певну вигоду.

Маріонетка сниться до вашої майбутньої неробства, надлишку розважальних заходів, які будуть відволікати вас від більш важливих і актуальних занять. Якщо у вашому сні їх було багато, це загрожує вам повним неробством і, як наслідок, погіршенням рівня життя.

Приснилося, що ви керували маріонетками, — значить, станете лідером компанії пустих, не обтяжених серйозними турботами людей. Якщо сниться, що маріонетка — це ви самі, то ви ризикуєте перестати бути повноцінною особистістю, втратити індивідуальність, якщо будете занадто багато часу витрачати на розваги і танцювати під всім під чужу дудку.

Приснився маріонетка передвіщає, що ви будете шукати розваг та вести легковажну життя, не замислюючись про серйозні речі. Жінці такий сон обіцяє шлюб з несерйозним і вітреним людиною.

Якщо вам приснилася маріонетка — лінь і тяга до дурним розваг займуть всі ваші думки, відволікаючи від серйозних справ.


Залишити відгук