Сонник Маринувати — до чого сниться ?

Побачити маринування вами овочів — це передвістя вельми неприємного становища, в якому ви опинитеся з власної вини: відкриється, що ви обдурили (можливо, не бажаючи того) знайомого. Є мариновані овочі — такий сон пророкує, що ви отримаєте нагороду за терпіння і витримку, закоханим — що вони скоро одружаться. Купівля маринованих овочів — це попередження: навколишні чогось явно або недоговорюють і в чомусь лукавлять.

Сон, в якому ви на зиму маринуете овочі, обіцяє вам роботу по дому, яку робити не переробити. Цілком імовірно, що вам доведеться почати ремонт. Якщо уві сні ви їсте мариновані овочі, як слід подбайте про своє здоров’я, інакше пропустіть момент і хвороба з легкої стадії переросте в хронічну.

Солити або маринувати огірки — будете обмануті при торговельній угоді. Є малосольні огірки — нерозділене кохання. Мити брудні огірки — дати привід до пліток.

Маринувати капусту: в реальному житті ви зможете здійснити своє давнє і вже майже забуте бажання. Можливо, це станеться в перший же тиждень після сну.

Є уві сні мариновані гриби — збагатитися за чужий рахунок; для жінок побачити такий сон — до вагітності, а для чоловіків — до перевтоми.

Маринувати огірки і укладати їх в банку в сні бачити — знак сприятливий, особливо для хворих, так як обіцяє їм одужання.

Маринувати гриби – до швидкої і частої зміни статевих партнерів, насиченою статевого життя.

Маринувати огірки — свідомо ускладнювати своє життя і життя своїх близьких.

Маринувати гриби — до нежданному, але приємного сюрпризу.


Залишити відгук