Сонник Маргаритка — до чого сниться ?

Побачені на клумбі або грядці маргаритки — віщують зміни на краще в сімейних відносинах після недавніх бурхливих подій і розборок. Поливати маргаритки — означає майбутнє розставання з гаряче коханими людьми, які залишать вас назавжди. Рвати маргаритки — наяву вам пощастить і ви заощадите значну суму грошей. Букет маргариток — передвіщає розчарування в любові. Купувати маргаритки — до несподіваної радості.

Букет маргариток у сні передвіщає прикрість наяву. Якщо ж вам сниться зелений, залитий сонцем луг, всипаний цими квітами, – вас чекають щастя, здоров’я і процвітання в житті. Маргаритки в інший час року сняться до нещасливим подій.

Якщо у сні вам привидівся зелений луг, на якому окремими кущиками цвітуть маргаритки, то цей сон обіцяє вам щастя, здоров’я і процвітання. В інших проявах маргаритки обіцяють смуток і розчарування.

Букет маргариток сниться до засмученням, поза сезону — до нещастя. А от якщо ви побачили маргаритки на зеленому, освітленому яскравим сонцем лузі, то у вашому житті буде все, щоб зробити вас дуже щасливою людиною.

Маргаритки віщують скороминущу любов, завдяки якій вас відвідає короткий відчуття радості життя. Зів’ялі квіти сняться до смутку і тузі, які оселяться у вашій душі надовго.

Маргаритка — символізує невинність.


Залишити відгук