Сонник Маргарин — до чого сниться ?

Маргарин уві сні є вказівкою на неправильне сприйняття чого-небудь. Купували маргарин – будете стояти біля плити, вас відвідає кулінарне натхнення. Намазували в сновидінні маргарин на хліб (при цьому неважливо, якщо ви його чи ні) – будете відчувати утруднення в грошових коштах, і, схоже, протягом тривалого періоду. Бачити уві сні, що в магазині вам замість масла зважують маргарин – сигнал про те, що хтось хоче обдурити вас.

Розтанув, розтоплений маргарин сниться як вказівку на недостатність зусиль або наявних сил з вашої сторони для досягнення задуманого. Ставити тісто, замішуючи його на маргарині – до не дуже бажаним гостям, яких ви, однак, будете змушені запросити в будинок і пригощати. Різати, стругать заморожений маргарин – до сварки в сім’ї.

Побачивши уві сні маргарин, будьте готові до того, що ваші недоброзичливці розпустять який — небудь безглуздий слух про вас. Приснився розтанув маргарин — знайте, що вам не вдасться втілити свої мрії, так як у вас для цього недостатньо завзяття й сил. Жінку, що побачила такий сон, чекає розлука з коханим. Ставили уві сні тісто на маргарині — попереду сприятливі зміни, взаємна любов і прихильність оточуючих. Різали маргарин — можлива сварка з чоловіком з — за матеріальних проблем.

Якщо у вашому сновидінні був присутній розтанув маргарин, це означає, що через відсутність належної наполегливості та сил ви не зможете реалізувати свої надії. Жінкам подібний сон обіцяє розлуку з коханою людиною. Замішували тісто на маргарині — сновидіння до позитивних змін, взаємній любові і розташування оточуючих до вас. Якщо ви різали маргарин, то поругаетесь з другою половиною, а фінансові проблеми приведуть вашу родину до дисгармонії і постійних суперечок.

Якщо вам приснився маргарин — до марних клопотів. Купувати, їсти уві сні маргарин — до великого щастя в любові; класти у сні маргарин в страви — до неприємної ситуації.

Обережно, вас хочуть що-то неблаговидное залучити і обдурити.

Якщо приснився маргарин — дивіться тлумачення Масло, Жир.


Залишити відгук