Сонник Марафон — до чого сниться ?

Побачити марафон — такий сон означає, що вам вдалося привернути до себе увагу впливової людини, тому він може забезпечити вам допомогу і підтримку в роботі. Якщо в сновидінні ви брали участь у марафоні, це пророкує вам захоплююче проведення часу: можливо, це буде веселе застілля, розваги, просто спілкування з приємними, цікавими співрозмовниками або дивовижний романтичний вечір для закоханих. Перемога у марафоні — це попередження про те, що ви надмірно розслабилися, віддалися своїм почуттям, з-за чого перестали бути невразливими для своїх недоброзичливців. Контролюйте емоції, не озвучуйте думки про знайомих хоча б якийсь час.

Сон, у якому ви були учасником марафону, віщує задоволення, застілля у веселій компанії, приємне спілкування з цікавими людьми. Закоханим такий сон обіцяє романтичний вечір. Снилося, що перемогли у марафоні,- наяву ви занадто розслабилися і дали волю почуттям. В результаті стали занадто уразливі для недоброзичливців. Постарайтеся якийсь час контролювати свої емоції і не висловлювати вголос думку щодо знайомих людей. Якщо вам приснився марафон, але ви в ньому не брали, то знайте, що ви привернули до себе увагу якогось впливового людини. Можливо, він надасть вам допомогу і підтримку в роботі.

Марафонський біг є уособленням боротьби на рівні архетипу між вашим єством і чим-то лежить за межами можливостей тіла людини. Нерідко ми бачимо себе в процесі змагання, що служить вказівкою на нашу компетентність. В інших випадках ми відчуваємо дефіцит змагальних якостей і розуміємо обмеженість власних можливостей. Це відноситься до тих випадків, коли вас обганяють біжать разом з вами партнери і колеги. Чи брали ви безпосередню участь у марафоні? Чи відчували ви в собі сили пробігти весь марафон? Згадайте, чи були вам знайомі ваші суперники.


Залишити відгук