День Народження 8 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Народилися 8 лютого винахідливі, багато працюють і являють собою тип практичного мрійника, що володіє достатньою наполегливістю і винахідливістю, щоб досягти успіху в будь-якому починанні. Неважливо, який саме шлях ви оберете, — ви завжди знаєте, що робити для досягнення кращих результатів. Ваше почуття часу бездоганно. У фінансових справах інстинкт підказує вам, коли варто проявити ініціативу, а коли краще почекати. Незважаючи на сувору незалежність Водоліїв, ваші амбіції більшою мірою пов’язані з процвітанням суспільства. Ви дбаєте про людей, цікавитеся їхніми проблемами і відчуваєте потребу створити або винайти щось хороше для всього людства.

Народжені 8 лютого часто страждають від прихованих захворювань, які вони не бажають обговорювати. По можливості їм треба регулярно перевірятися у сімейного лікаря, особливо якщо він вміє зберігати чужі таємниці і ніколи не підводить своїх пацієнтів. Народилася 8 лютого слід звернути увагу на лімфатичну, імунну та судинну систему. У похилому віці багатьом з них загрожує варикоз. Народжені в цей день повинні дотримуватися щадної дієти, скорочувати або зводити до мінімуму куріння і споживання алкоголю. Рекомендується помірна навантаження і, головне, — побільше спокою. Остерігайтеся не тільки вимовляти, але навіть думати про пророцтва для себе, оскільки ви володієте сильної руйнівною енергією.

Народжені 8 лютого наділені великими телепатичними здібностями і володіють можливістю прогнозувати події. Іноді вони можуть чисто теоретично припустити, як будуть контролювати ситуацію і реалізувати свої ідеї на практиці — але не з допомогою фізичних зусиль, а силою навіювання, яка надає форму їх бажанням і направляє їх у потрібне русло. Крім того, вони мають здатність передчувати події і, відповідно, прораховувати найбільш відповідний час для здійснення перспективного проекту або успішного просування по службі.

Знак Зодіаку 8 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Повітряної стихії, які володіють наступними якостями: новаторство, невтомність у роботі, неупередженість, раптовість, волелюбність.

Планета Управитель: Уран. Дарує Водолію прогрес. Уран — покровитель для дикторів ТБ. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідає за погане розуміння власних інтересів, а також нездатність розставити пріоритети.

Даті народження 8 лютого знак зодіаку відповідає Водолій, який наділяє своїх підопічних людинолюбством, винахідливістю, мрійливістю і бажанням зробити життя людей краще, ніж вона є. Однак вплив дня народження таке, що даний конкретний Водолій виходить, швидше, практичним мрійником, який примудряється досить твердо стояти на ногах і який може зробити кар’єру в багатьох областях професійної діяльності. Частенько народилися 8 лютого стають справжніми трудоголіками, незважаючи на те, який знак зодіаку 8 лютого. Вони вперті і заповзятливі, Водолій часто наділяє цих людей даром винахідника. Вони точно відчувають час і вміють вгадати потрібний момент. Завжди знають, що саме потрібно для досягнення їх мети. З цих людей виходять відмінні фінансисти, тому що вони тонко відчувають, коли потрібно притримати гроші, а коли можна пускати їх в оборот.

У фінансових справах народжені 8 лютого вміють вибрати потрібний момент для інвестицій, а також для налагодження або розірвання ділових відносин. Чи можна втриматися від спокуси, щоб не сказати про те, що народжені 8 лютого вміють бачити майбутнє. Можливо, вся справа не в цьому, а в їх здатності відчувати двозначність у відносинах між людьми. Втім, серед народжених 8 лютого насправді є ясновидці, які читають думки інших і можуть передавати власні. Але навіть самі пересічні індивідууми володіють яскраво вираженим шостим почуттям. Народжені 8 лютого суворо дотримуються своїх уявлень про майбутнє. Перш ніж приступити до досягнення мети методом проб і помилок, вони відійдуть в сторону, об’єктивно розглянуть ситуацію з усіх сторін і уявлять собі, як усе має відбутися. Часто створюється враження, ніби вони живуть в іншому світі, світі ідей.

Вони можуть бути інтелектуалами або економістами, архітекторами або картографами, музикантами, вченими чи програмістами, але єдине, ким вони не є, — так це ледачими мрійниками. Навколишні бувають здивовані цим фактом, помилково вважаючи, що народжені 8 лютого — люди наївні. Насправді вони можуть вести проекти, пов’язані зі складною технікою, не допускаючи жодної помилки. Незважаючи на таланти, емоційна життя народжених 8 лютого нестабільна і навіть непостійна. Якщо їм не вдасться розкрити в собі природні задатки і направити енергію на вдосконалення особистих відносин, вони, на жаль, будуть приречені на самотність, однак цей стан для них нестерпно.

Часто народжені в цей день глибоко помиляються в тому, що беруть на себе відповідальність, яка їм не по силам. Багато хто з них схильні до компромісів, і це не тільки знаходить позитивний відгук у оточуючих, але і дозволяє народженим 8 лютого оточити себе загальною увагою. На жаль, їх телепатичних здібностей не допомагають їм у виборі близьких людей. Часто вони вимагають, щоб проблеми вирішувалися легко і швидко, але не з усіма це проходить. Треба прийти до таких відносин, які будувалися б на взаємні поступки, і підтримувати їх.

Чоловік Водолій — народився 8 Лютого

Чоловіки, c датою народження 8 лютого — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — незалежний, прогресивний, гуманний. Створюють сім’ю ці люди зазвичай тоді, коли вже всі його друзі і подруги створили сім’ї, народили собі дітей і щасливо живуть сімейним життям. Коли партнерка чоловіка Водолія, давно вже з ним зустрічається, і вже зневірилася чекати логічного продовження, раптом отримує від нього пропозицію — їй залишається, тільки плескати очима і погодитися.

Жінка Водолій — народилася 8 Лютого

Жінки, народжені 8 лютого, володіють наступними якостями: така дама — загадкова, унікальна, легка в спілкуванні. Свої почуття люди, народжені в цей день, оберігають від сторонніх очей і впливу. Ці люди одночасно відкриті світові і готові до спілкування, і в той же самий час, вони намагаються закритися і нікого не впускати в свою душу. Вони знаходяться в такому просторі, яке можна назвати акваріумом — їх можна бачити, розглядати, але доторкнутися до них не вийде.

День Народження 8 Лютого

8 лютого — як формує вашу особистість дата народження? У народжених 8 лютого знак зодіаку Водолій, є здатність до передбачення, і вони вгадують ще не відбулися події. А також їм вдається будь-які свої починання втілювати в життя, застосовуючи при цьому силу самонавіювання, спрямовану на ефективність власних дій. До того ж, передбачаючи можливий розвиток подій, вони вибирають найбільш вдалий час для відкриття нового проекту або реалізації яких-небудь важливих рішень. Ця надприродна інтуїція допомагає їм вкладати кошти в потрібний момент і вчасно розривати відносини з партнерами або укладати нові угоди.

Про людей, народжених 8 лютого знак зодіаку Водолій, складається враження, що їм відкриті події майбутнього, і все, що відбувається відомо їм заздалегідь. Може, тут грає роль їх сверхразвитая інтуїція і уміння розбиратися в психології людей, яке піддається аналізу на підсвідомому рівні і його результати приймає свідомість. Але все ж деякі з людей з такою датою народження реально володіють даром і здатністю передавати думки на відстань. А також у всіх у них є разюче розвинене шосте чуття, що підказує їм правильне рішення у критичних випадках.

Люди, народжені 8 лютого знак зодіаку Водолій, мають чітке уявлення про власне майбутнє. І для його реалізації вони в деталях розраховують всі свої дії, спрямовані на досягнення цих цілей. Іноді вони справляють враження людей не від світу цього, хоча безглузде проведення часу в мріях чуже їм. З них виходять хороші архітектори і картографи, або економісти. А також вони можуть реалізувати себе в музиці, програмуванні або науці. Це викликає подив у їхніх знайомих, які зазвичай не сприймають їх серйозно. Однак люди, народжені в цей день, здатні розібратися у складній техніці і безпомилково завершують будь-які розпочаті ними проекти.

При цьому люди з датою народження 8 лютого знак зодіаку Водолій, емоційно нестійкі і схильні до перепадів настрою. Вони часто кидаються з однієї крайності в іншу, і перехід від радості до смутку займає дуже короткий час. Не кожній людині під силу винести таке, у зв’язку з чим вони часто залишаються одні. Але їхня душа не переносить самотності, вони мають потребу у близькій людині, здатному розділити їх сподівання і надії.

Домігшись спокою в своїй душі, і досягнувши духовного досконалості, вони зможуть схилити чашу терезів на свою сторону. Часто, народжені 8 лютого знак зодіаку Водолій, беруть на себе завищені зобов’язання, які не в змозі виконати, що є їхньою типовою помилкою у взаємовідносинах. Здатність розуміти і чути іншу людину додає їм привабливості в очах оточуючих, але їх інтуїція зазвичай мовчить при виборі їх супутника життя. Часто трапляються люди, які вимагають дуже багато чого від них очікують більшого, ніж віддають. Тому потрібно шукати рівноцінних відносин, де кожна сторона змогла б у чомусь поступитися, а десь і наполягти на своєму.

На що потрібно звернути особливу увагу людям, народженим 8 лютого знак зодіаку Водолій? Прислухайтеся до своєї інтуїції, але не забувайте про реальності. Намагайтеся досягти гармонії в душі своїй, це допоможе вам зберегти особисті відносини.

Любов і Сумісність

Їх поведінка відрізняється нестабільністю і хаотичністю, тому часто вони не можуть утримати «потрібних» людей, що зустрічаються їм на життєвому шляху і, навпаки, безнадійно тягнуться до тих, до кого не варто було б. Вони дають набагато більше, ніж отримують взамін, тому їм потрібно знайти рівновагу між «брати» і «давати».

Найбільш хороші шанси на побудову успішної сім’ї у знаку Водолія, народився 8 лютого з Вагами, Близнюками і Стрільцями. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, і зможуть створити благополучну сім’ю, де будуть спільні життєві цілі. Також є ймовірність на успішний союз і повне взаєморозуміння з Овном, Рибами і Стрільцем. Але в цих парах, є своє » але » — їм необхідно почути одне одного, не обмежувати свободу і навчитися поступатися. У більш пізньому віці Водолія, у нього можливий вдалий союз з Левом. Зовсім небагато шансів на успішний шлюбний союз у Водолія — з представниками Рака, Скорпіона, Тельця, Водолія і Діви. Малоймовірно, що вони зможуть ужитися під одним дахом, надто вже вони різні, та й дивляться в різні боки.

Робота і Кар’єра

Дар народжених 8 лютого людей – це передбачення. Їх бажання часто виконуються завдяки їх здатності самонавіювання і самопрограмування. Несвідомо вони ведуть себе найкращим чином для досягнення бажаної мети, а з боку це дуже схоже на магію. Втім, інтуїція, особливо тимчасове чуття у цих людей розвинене відмінно. Вони завжди можуть точно вгадати потрібний момент для старту або тимчасової заморозки проекту, чим активно користуються у своїй професійній діяльності. Ділові відносини, управління фінансовими потоками – все це вони контролюють з допомогою їх потужній інтуїції. Часто серед народжених в цю дату зустрічаються справжні віщуни і екстрасенси.

Але навіть ті, у кого немає такого дару, зазвичай тонко відчувають всі нюанси відносин між людьми, навіть між тими, кого бачать в перший раз. Перед тим, як взятися за що-небудь, ці люди завжди подумки уявляють собі результат, і це самонавіювання допомагає їм досягти бажаного. Світ ідей і уявлень – це їх світ. Мрійник-Водолій — знак зодіаку народжених 8 лютого людей, але ніколи і ні при яких умовах ці люди не будуть просто лежати на дивані і віддаватися порожнім мріям. Іноді це дуже дивує їх знайомих, які бачать насамперед у народжених 8 лютого наївність і дитячість. Але цим людям можна довіряти і найскладніші робочі завдання, зазвичай вони є уважними і зібраними професіоналами своєї справи.

Здоров’я і Хвороби

У народжених 8 лютого особливе ставлення до свого здоров’я – вони не хочуть його обговорювати ні з ким, часто навіть з лікарями. Тому їм потрібно з юних років знайти одного лікаря, у якого вони будуть спостерігатися все життя і якому цілком довіряють, і зробити його своїм сімейним лікарем. Вразливі місця їх організму – це імунітет, лімфатична система і серцево-судинна.

У зрілому віці можлива поява варикозного розширення вен. Раціон народився 8 лютого варто підбирати щадний, намагатися трохи менше пити і курити. В ідеалі слід зовсім відмовитися від цих згубних звичок. Не забувайте відпочивати достатню кількість часу і пам’ятайте про регулярних фізичних навантаженнях. Ні в якому разі не пророчествуйте про появу якої-небудь хвороби – ваша сильна енергетика може зіграти з вами злий жарт.

Доля і Удача

В цей день народжуються добродушні, сильні вольові люди. Вони милосердні, завжди прийдуть на допомогу, їх не треба просити про це. Підтримку вони нададуть безкорисливо, не чекаючи нагород і подяки. Вони мають, зазвичай багато друзів. Люди до них тягнуться, відчуваючи в них силу, поруч з ними затишно і спокійно. Їхня жертовність може зіграти з ними недобрий жарт: залучити трагічні події в їх життя. Творімо добро, верша благо, їм треба навчитися чинити не в збиток собі, обмірковуючи всі свої кроки. Їм необхідно бути більш розумними у витратах, щоб зберегти набутий капітал, тоді вони зможуть забезпечити собі заможне життя у зрілі роки. В іншому випадку вони ризикують доживати свої дні в бідності.

Поради Водоліям, Народженим 8 Лютого

Що ж стосується їх емоцій і сфери почуттів, то тут ніколи не буває спокою і стабільності. Вони не виносять самотності, але часто воно стає їх долею, особливо якщо вони не вчаться цеглинка за цеглинкою будувати відносини. Від природи вони цього не вміють, а вчитися важко, на цьому шляху їх чекає багато болю та душевних страждань. Народився 8 лютого варто уважніше ставитися до питання відповідальності і не брати на себе занадто багато.

Вони здатні йти на поступки, за що їх люблять інші люди. І ось де інтуїція цих людей регулярно дає збої, так це при виборі супутника життя. На складному шляху до особистого щастя їм варто йти дорогою компромісів і поступок. Легкості та невимушеності, як в любовних романах, в житті їм зустріти, швидше за все, не вдасться.


Залишити відгук