Сонник Мансарда — до чого сниться ?

Мансарда — Якщо вам приснилося, що ви опинилися в напівтемній курній мансарді старого, занедбаного будинку — це означає, що ви плекаєте надії, яким не судилося збутися. Якщо молодій жінці наснилося, що вона спить у мансарді — це означає, що їй не подобається та робота, яку вона виконує. Підніматися в сновидінні на мансарду старістю, скрипучих сходах — це знак того, що ви віддасте перевагу роль ідейного лідера або генератора ідей, а практичну частину справи надасте комусь іншому.

Якщо вам приснилося, що ви впали з мансарди на клумбу з квітами — це знак благополучних змін, якщо це густі зарості жоржин, півонії, жасмину або бузку; якщо ж ви потрапили на зростаючі посеред клумби троянди або шипшина — це до небажаних для вас обставин. Якщо ви злякалися уві сні бігають по мансарді мишей — то вас осяє ідея, яка, будучи реалізована, принесе вам міцний успіх і стійке матеріальне становище. Дивіться тлумачення: Будинок, Дах.

Якщо ви в сні перебували в мансарді, це є передбаченням ваших марних надій. Бачили її з боку — значить, ви будете будувати плани, але не врахуєте умов, в яких вони будуть реалізовуватися. Для молодої жінки спати в сні в мансарді означає заняття, які не стануть для неї є джерелом задоволення. Будувати мансарду — сон до перебування у світі мрій. Зруйнувати її або побачити, як вона горіла, — буде твердий грунт під ногами.

Мансарда уособлює уві сні ваші надії. Якщо вона була світлою і просторою, а з вікна цієї мансарди відкривався приємний оку вигляд, то перспективи на майбутнє можна назвати райдужними. Якщо ж вона більше нагадувала курне горище, була темна і закинута – чекати хорошого від найближчих подій не варто.

Мансарда — незадоволеність нинішнім становищем. Жити на мансарді — пора перестати мріяти і витати в хмарах перейти до справи і почати діяти.

Мансардаснится до приїзду родичів, які нагрянуть раптово і доставлять багато клопоту.


Залишити відгук