Сонник Манери — до чого сняться ?

Якщо уві сні поведінку вашого коханого стало предметом сварки з ним, то в реальності вам слід проявляти більше тактовність у відносинах не тільки з ним, але взагалі з усіма оточуючими. Сон, у якому ви ведете себе самим легковажним чином з чоловіками, — наяву ви зовсім даремно комплексуєте, перебільшуючи свої недоліки, через що часто опиняєтеся в невиграшному становищі.

Якщо у сні ви стурбовані поведінкою своїх дітей — наяву ви отримаєте слушні рекомендації з педагогіки та виховання, застосувавши які на практиці, досягнете чудових успіхів, ставши для своїх чад кумиром і незаперечним авторитетом.

Якщо вам приснилися люди, чиї манери були просто жахливі, це означає, що діловий партнер, продемонструвавши незговірливість, стане причиною ваших невдач. Спілкування з привітними і люб’язними людьми обіцяє майбутнє приємне здивування розвитком своїх справ. Самим уві сні були притаманні огидні манери — такий сон означає, що через невміння йти на компроміс ви багато втратите. Блискучі власні манери віщують успіх у протилежної статі.

Якщо в сні Вас жахають манери інших людей, то в реальному житті у Вас можуть виникнути проблеми через незговірливість партнера. Якщо Вам приснилося, що люди, з якими Ви спілкуєтеся, мають вишуканими манерами, то наяву Вам обов’язково пощастить.


Залишити відгук