Сонник Мандарини — до чого сняться ?

Якщо у сні ви їли мандарини, це означає, що ситуація не настільки хороша, як ви про неї думаєте, а причина такого стану речей — ваша зайва довірливість. Для жінки сон може означати, що чоловік їй розповідає далеко не всі. Пригощали дитини мандарином у сні — виходить, наяву люди думатимуть про вас по-іншому, а причиною стане якийсь ваш вчинок. Розламавши мандарин, облитися соком — сон до неприємності, корінь якої лежить у вашому характері, манері поведінки, ставленні до людей.

Мандаринове дерево з плодами сниться до благополуччя і успіху в справах, закоханим — до гармонійним відносинам та порозумінню, жінкам — до можливої вагітності. Побачити мандаринове дерево в цвіту — для чоловіка це передвістя зустрічі з долею; для молодої дівчини — благополуччя в родині; для вагітної жінки — появи на світ здорового малюка.

Вам приснився мандарин — значить, скоро до вас несподівано завітає в гості ваш далекий родич. Їли в сні мандарини — наяву ви занадто довіряєте оточуючим. Жінку такий сон може попереджати про те, що чоловік щось від неї приховує. Пригощали мандарином дитини — здійсніть вчинок, який змінить ставлення до вас оточуючих. Розламували мандарин і облилися соком — можуть бути неприємності. Причину шукайте у своєму характері, поведінці та ставленні до інших людей. Бачили мандаринове дерево з плодами — попереду добробут і успіх у справах. Закоханим цей сон обіцяє гармонійні відносини і взаєморозуміння. Жінці — віщує вагітність.

Мандарини сняться до швидкого приїзду родичів або дуже близьких друзів здалеку. Купити в сновидінні мандарини — знак того, що обставини будуть складатися в вашу користь. Продати або розсипати мандарини у сні — до хвороби або хвороби близької людини. Садити мандаринове дерево — до отримання довгоочікуваного подарунка. Зіпсовані мандарини позначають занепад ваших сил, а разом з ними прийдуть у занепад і ваші фінансові справи. Незрілі мандарини сняться до того, що вам доведеться відкласти вирішення питань на невизначений термін.

Бачити мандарини уві сні у якому-небудь виді завжди сприятливо. Для жінки сон, у якому вона їсть мандарини, або дивиться на квітуче мандаринове дерево, або збирає плоди з нього, говорить про вагітність, відносно легких пологів і здорових дітей. Якщо закохана людина, будь то чоловік або жінка, побачить подібний сон, значить, в житті вас чекають гармонійні і плідні відносини з предметом обожнювання.

Мандарини віщують відродження почуттів до колишнього коханого. Не виключено, що доля подарує вам ще один шанс для побудови міцних відносин. Гнилі мандарини сняться до зрад коханої людини, про яких ви дізнаєтеся в останню чергу. Відчувати в сні запах мандарин — знак вашої втоми. Слід подумати про те, щоб повноцінно відпочити та відновити сили.

Купувати мандарини уві сні, а потім із задоволенням їсти їх, до безхмарного щастя, яке не буде затьмарено нічим. Зелені, ще не дозрілі цитрусові плоди попереджають, що потрібно більше уваги приділити своїм близьким та рідним людям. Інакше, з ними можуть серйозно зіпсуватися відносини.

Купувати мандарини — сприятливий збіг обставин. Торгувати мандаринами — невичерпна енергія і підприємливість виведуть вас до заповітної мети. Збирати мандарини вам доведеться подбати про немічних людині. Для дітей мандарин сниться до свята.

Є мандарини – ви занадто довірливі і можете піддатися обману.

Мандарини обіцяють сновидінню довгі роки життя та міцне здоров’я.

Їж мандарини — віщує хворобу.


Залишити відгук