Сонник Мамонт — до чого сниться ?

Якщо вам снився мамонт, значить, ваша справжня життя тече не в тому напрямку, в якому потрібно. Ви зациклилися на своєму минулому, не хочете поглянути на справжнє і втрачаєте шанси досягти кращого. Нападник мамонт сниться до того, що з минулого у ваше життя знову увірветься неприємна вам людина, якого ви намагалися забути. Будьте напоготові, не відкривайте йому свою душу, так як він знову надумає плюнути в неї.

Сновидіння, в яких вам примарилось стадо мамонтів, передбачають, що незабаром ви зможете максимально повно реалізувати себе у своїй професії. На середу стадо мамонтів сниться до того, що по кар’єрних сходах ви будете тільки крокувати вгору. Такий же сюжет, побачений на неділю, попереджає, що вам не потрібно озиратися в минуле, так як в цьому ви можете наламати дров і пропустіть надану можливість досягти успіху.

Якщо ви побачили уві сні мамонта — зверніть увагу на своє життя. Ви занадто часто думаєте про минуле, не звертаючи уваги на дійсність і втрачаючи з-за цього вдалі можливості. Нападник мамонт — поява людини, який у минулому доставив вам прикрість і, як ви думали, зник з вашого життя. Будьте уважні, не варто допускати близького контакту з «людиною з минулого». Це лише принесе вам нові проблеми. Стадо мирно пасуться мамонтів — в цьому сні ви можете бачити або не бачити себе. Сон означає, що незабаром вам буде вдала можливість реалізуватися в професійному плані.

Маленький мамонтеня — тебе чекають зміни в особистому житті. Уві сні мамонтеня означає, що незабаром у вашому житті з’явиться людина, зв’язок з яких принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим змістом. Для жінки сон, у якому є карликовий мамонт, означає, що їй будуть надавати недвозначні знаки уваги. Для чоловіка це означає, що йому скоро зустрінеться дівчина, яка буде гарною господинею, здатної створити затишок в домі.

Якщо приснився мамонт, це говорить про вашу надмірне занурення у спогади. Ви живете минулими щасливими моментами свого життя і практично не думаєте про сьогодення. Нічого дивуватися, що жодні з ваших повсякденних вражень не несуть вам радість і задоволення. Вбити тварину — добрий знак: ви скинете з себе тягар минулого, і життя засяє новими фарбами.

Мамонт сниться до необгрунтованих страхів, а також вказує на застарілі погляди і думки. Також можливо, що знання, які ви збираєтеся застосувати на практиці, також є застарілими, не відповідають дійсності. Якщо мамонт мав страхітливий вигляд і дуже темну, майже чорну шерсть, то над вами нависла серйозна небезпека, що виходить з минулого.

Мамонт — необгрунтовані страхи, застарілі знання, погляди, думки; нависла серйозна небезпека (якщо темний, чорний). Величезний і сірий — може означати тривалу депресію. Мамонт — давно забутий впливовий друг.


Залишити відгук