Сонник Маляр — до чого сниться ?

Якщо вам приснився маляр, значить, ви знайдете нового шанувальника або прихильницю, у яких ви будете викликати щире захоплення От тільки підійти і зізнатися в теплих почуттях вони не ризикнуть. Бути малярем самому — такий сон означає, що у вашому житті настає пора скритність, небажання спілкуватися з друзями і знайомитися з новими людьми. Спостерігати, як працюють малярі, — такий сон передвіщає, що задумані вами нововведення принесуть вам задоволення, підвищать самооцінку і зміцнять віру в свої можливості і сили. Якщо уві сні ви найняли на роботу бригаду малярів, це пророкує вам, що ви будете популярні як ніколи, багатьом захочеться вам прислужитися, люди будуть оточувати вас улесливими промовами і компліментами.

Якщо вам приснився маляр за роботою — то це передбачає, що для виконання наміченої мети вам доведеться взяти кредит, ніж ви і займетеся найближчим часом. Якщо вам приснилося, що маляр оббризкав вас фарбою або білилами — то ви піддастеся сувору, але справедливу критику. Якщо вам приснилося, що ви в ролі маляра — це означає наступ світлої смуги у вашому житті і здійснення давньої мрії. Дивіться тлумачення: Фарба, Ремонт.

Маляр сниться до нових перспектив у вашому житті, можливості повернути її в інше русло, змінити події. Якщо маляра ви бачили за роботою, він щось фарбував — дуже важливо, що саме, якого кольору була фарба і який виходив остаточний вигляд. Яскраві, а також світлі кольори несуть у ваше життя радість, якщо ж маляр фарбує що в похмурий або навіть чорний колір — попереду печалі і смутку.

Нові перспективи, можливість змінити події. Фарбувати — інтерпретується в залежності від того, що саме фарбують і якого кольору фарба.


Залишити відгук