Сонник Малина — до чого сниться ?

Як і більшість інших ягід, малина символізує привабливі опуклості жіночих фігур, тобто, грудей, а також сідниці. Річний збір цих ягід або їх поїдання уособлюють статевий акт. Якщо чоловікові приснився малина, то він має прагнення до численних різноманітних любовних контактів. Причому, як гідних партнерок розглядаються лише виключно привабливі жінки.

Лакомящаяся малиною жінка підсвідомо мріє про любовні стосунки з іншими жінками. Але лише тими з них, хто здатний проявити бурхливий темперамент. Бачити уві сні малину, набивати нею повний рот, перемазати в ягідному соку – всі ці дії говорять про мрію сновидця завести потомство. Про це ж свідчить поїдання малини з вершками.

Спроба збору ягід, пов’язана з блуканням по лісі, пошуками ягід і їх відсутністю, говорить про те, що інтимний партнер сновидця до нього повністю охолов. Однак повернення почуттів все ж таки можливий. Якщо малину їсть абсолютно безневинна дівчина, то дане сновидіння уособлює її ще неоформлені любовні прагнення.

Сновидіння, в яких ви їли малину, попереджають про те, що ви можете зробити двозначний вчинок, який викличе сумніви у вашій чесності і порядності. Якщо вам снилися ягоди малини, то в цьому ви повинні проявити максимальну обережність і передбачливість, так як будь-який ваш рух може викликати пересуди, плітки, підозри.

Іноді малина сниться до бурхливого любовному роману. Якщо в сні ви їли малину, то в реальності можете повною мірою насолодитися любов’ю. Якщо малина сниться чоловікові, то незабаром він зустріне таку жінку, яка зробить на нього незабутнє враження. Розлучившись з нею, він збереже про неї теплі спогади на все життя.

Бачити малинові кущі сниться до великої радості. Якщо в сновидінні ягоди обсипалися на землю, існує ймовірність розставання з близькою людиною. Червоні ягоди символізують чутки і безпідставні підозри. Вам варто вести себе скромніше, щоб не створити благодатний грунт для пліток. Рвати ягоди вночі або в чужому саду вважається символом забороненого задоволення. Можливо, вам доведеться пережити роман з людиною, пов’язаних шлюбними узами. Рвати малину посеред зими означає розваги, які будуть мати не найкращі наслідки. Кислі або зіпсовані ягоди також попереджають про неприємні наслідки любовних відносин.

Якщо ви бачите в сні багато ягід, то доведеться боротися з спокусами, тільки тоді можна уникнути покарання понад. Збирати ягоди – значить, доведеться багато працювати і докласти багато зусиль і старань для досягнення поставленої мети, бо Сатана буде робити все можливе, щоб перешкодити і цього не допустити. Є ягоду, віщує несподіване потрясіння, яке доведеться прийняти. Просипати ягоди повз кошика символізує дрібні негаразди, які Ви з легкістю подолаєте, якщо будете щиро молитися.

Малина — назва цього ягідного куща на сленгу означає притон. Малиною також іноді називають розслаблене безтурботне стан або місце, де його можна відчути, коли будь-які труднощі сприймаються легко і не викликають хвилювань. Мабуть, саме це сталий вираз впливає на образи у снах. Тому, коли ви бачите малину, їсте її або збираєте, такий сон обіцяє щастя, насолоду, перебування в приємних компаніях і взагалі участь у розважальних заходах.

Приснилася малина — такий сон говорить про те, що вкрай занедбане і заплутане стан ваших справ представляє для вас загрозу. Приводячи їх в порядок, ви ввійдете в смак і навіть зацікавитесь цією сферою. Для жінки є малину — це сон-попередження про те, що їй доведеться постраждати за того, що знайдуться непрямі докази її причетності до однієї події, що став приводом для пліток.

Червона, стигла, солодка малина уві сні — гарний знак, що передвіщає задоволення, приємні зустрічі та бесіди. Кисла, незріла, зелена, гнила малина уві сні передвіщає прикрості, розчарування, невдоволення. З’їсти такі ягоди у сні означає, що вас чекають розчарування, хвороба, невдоволення чи наклеп.

Побачити кущ малини — будуть заважати якісь затримки, перешкоди. Рвати ягоди — створювати перешкоди будете своїми руками. Є малину — такий сон стверджує, що ви бездіяльні і ліниві.

Малина — задоволення (проте часто використовується смислова інверсія до страждань).

До радості і задоволення.

Є малину — до хвороби.


Залишити відгук