Сонник Хлопчик — до чого сниться ?

Побачити в сні маленького хлопчика — це означає, що ви дізнаєтеся щось несподіване, вам зроблять сюрприз. Для вагітної жінки такий сон — провісник стрімких пологів. Грати з хлопчиком — сон до настання дуже хорошого періоду, плідного для розвитку духу, творчого натхнення і стабільного в матеріальному відношенні. Побачений плаче маленький хлопчик передбачає турботу і увагу, які ви проявите до своєї сім’ї і до коханій людині в особливості. Побачити незнайомого хлопчика в ролі свого сина — це розчарування в любові і відсутності довіри до протилежної статі.

Якщо у вашому сні хлопчик сприймається просто як дитина, то зверніться до тлумачення символу «діти». Але поява хлопчика в сновидіннях з вираженим значенням його статі має свої тлумачення. Наприклад, сон, в якому жінка дітородного віку бачить, як до неї назустріч біжить маленький хлопчик, може означати вагітність, яка закінчиться народженням сина. Для творчих особистостей такий сон говорить про припливі натхнення. Грати з хлопчиком припускає, що в реальному житті для вас настає світлий період, дуже плідний в духовному плані і стабільний в матеріальному відношенні.

Якщо вам приснилося, що у вас народився хлопчик,- це знак прийдешнього багатства. Хлопчик з милим, розумним виразом обличчя — знак незвичайної процвітання, щастя і всіляких благ. Хворий хлопчик — у вашої дитини завжди буде гарне здоров’я. Засмучений хлопчик — фінансовий стан ваших справ вселяє тривогу. Забіякуватий, агресивний хлопчик — знак прийдешніх неприємностей, які готують вам уявні приятелі. Бити чи карати хлопчика — ви повинні стримувати свої почуття, в іншому випадку ви можете потрапити в неприємну ситуацію. Дивіться тлумачення: Діти.

Для представниць слабкої статі людства побачити в сні хлопчика, ознаку до появи в реальному житті нового і дуже наполегливого шанувальника. Який у вас буде будувати серйозні і далекосяжні плани. Грає хлопчина є символом того, що на підсвідомому рівні ви томітесь від бажання (і фантазій) випробувати у ваших сексуальних стосунках якісь нові, раніше незнані відчуття. Заколисування ж новонародженого маляти сниться до якнайшвидшого створення нового осередку суспільства (сім’ї).

Якщо це немовля, то уві сні він вказує на тривогу, турботу, слабкість і втома від лестощів невігласів. А хлопчик, який досяг зрілості, — це радісна звістка. Бачити уві сні здорового малюка — до щастя і позбавлення від проблем. Бачити хворого малюка — до неприємностей. Хто побачить, що тримає на руках дитину, придбає майно. Якщо уві сні у людини народилася дитина, то наяву у нього з’являться клопоти і турботи. Якщо уві сні ви вчите дитину Корану або чогось доброго, то ви зможете глибоко покаятися у своїх гріхах.

Сновидіння, в якому ви годувати якесь хлопчика, що знаменує вам про те, що незабаром деякі несумлінні люди будуть намагатися ввійти до вас у довіру (влізти в душу). Сон, у якому сновидець заспокоює ревучого хлопчика, що знаменує про те, що на яву незабаром вас чекає ціле безліч дрібних проблем і турбот. Новонароджений хлопчик, снитися напередодні прийдешнього колосального свята душі. А також до благополучного завершення всіх розпочатих вами справ.

Незнайомий хлопчик у ролі сина сниться до прибутку. Важливий і зовнішній вигляд цієї дитини. Якщо на ньому було багато одягу або пелюшок, ваш добробут зросте надзвичайно. Дуже добре, якщо ця дитина, хлопчик, посміхається. Все виходитиме легко, а праця буде необтяжливою. Якщо ж маленький хлопчик плаче, прибуток буде даватися з працею, ціною великих зусиль. Приснився брудний хлопчик – попереду брудні, нечесні грошові махінації.

Хлопчик сниться до позитивних змін у житті, втілення різних задумок. Якщо наснилося, що ви граєте з хлопчиком, то вас повідомляють про те, що ви дуже скоро зрозумієте, що життя прекрасне і у вас є для чого жити, до чого прагнути. Якщо в сні ви бачите себе маленьким хлопчиком, то протягом вашому сімейному житті буде спокійним і розміреним.

Хлопчик — марнота, нудьга; нерозвинена інфантильна частина особистості чоловіка у вигляді слабкості, сумніву, непевності в собі. У жіночих снах додатково: почуття до сина, побоювання, турботи і тривоги про нього.

Для жінки бачити у сні хлопчика — гроші і збільшення майна. Бачити забіяк — приятелі впутают тебе брудна справа, учнів — щасливі плани.

Новонароджений хлопчик снитися жінці до появи нового шанувальника, особливо якщо видно тільки його голова.


Залишити відгук