Сонник Малахіт — до чого сниться ?

Малахіт є символом життя і зростання, каменем привабливості. Малахіт може викликати нездоровий інтерес до сексу, тому молодим дівчатам носити його не рекомендується. Як талісман він виконує всі бажання, надає своєму власникові особливу привабливість, робить людину гармонійним, притягує до нього увагу інших людей. Малахіт оберігає від падінь, чаклунських чар, удару блискавки, відводить зло і оберігає від злої долі, зберігає дітей від хвороб і різних небезпек. Також заспокоює нервову систему, покращує сон. Побачити яку-небудь річ з малахіту (прикраса, скриньку і т. д.) — дуже хороший знак, який обіцяє вам заступництво доброго людини. А розколоти або зламати річ з малахіту може приснитися до невиліковної хвороби або смерті дорогої вам людини.

Малахіт сниться як символ завершеності, цілісності. Вказує також на перспективність обраного напрямку руху або пошуку. Малахітові вироби сняться до отримання цінного подарунку. Але якщо ви купували щось з малахіту, то на вашому шляху може з’явитися злий чоловік.

Приснилося будь-який виріб з малахіту, будь то шкатулка, брошка або щось ще — значить, вам буде протегувати якийсь добрий чоловік. Зламати, розколоти малахитовую річ — сон до неизлечимому недугу або смерті дорогої для вас людини.

Станете мудрішими. Того, хто хоче вчитися, з’являться можливості для цього. Слухайте настанови професіоналів або більш старших і досвідчених людей.

Смарагд або малахіт – спокуси, демонічне омана; світло-зелений камінь – бажання здійсниться.


Залишити відгук