Сонник Макулатура — до чого сниться ?

як Макулатура сновидческий символ сильно відрізняється за значенням від паперу в інших видах. Вона, як правило, обіцяє доходи та вигідні знайомства. Якщо уві сні ви збираєте макулатуру, то це означає, що незабаром ви будете зайняті цікавою роботою, яка припаде вам до душі і принесе задоволення. Здавати макулатуру в приймальний пункт обіцяє приємну зустріч зі старим знайомим. Для ділової людини побачити такий сон припускає, що він набуде постійного клієнта, який згодом стане його другом. А ось спалювати макулатуру пророкує необдуманий вчинок, наслідки якого виправити ви будете не в силах. Цей сон також говорить вам: продумуйте свої слова і справи, щоб не доставити неприємності іншим.

Якщо у сні ви займалися збором макулатури, це віщує вам незабаром захоплюючу роботу, яка стане для вас джерелом задоволення. Здавали макулатуру в приймальний пункт — значить, відбудеться приємна зустріч зі старим знайомим. Після такого сну ділова людина роздобуде постійного клієнта, який перетвориться у його друга. Спалювати макулатуру — такий сон означає, що вам не вдасться впоратися з негативними наслідками власного необачного вчинку. Продумуйте ретельніше свої слова і справи, щоб не завдавати неприємностей іншим.

Якщо бачите гори макулатури або здаєте її уві сні — наяву виконайте велику роботу, але не отримаєте за неї ні відповідної оплати, ні морального задоволення. Збирати макулатуру — боротися проти одноманітної повсякденності.

Макулатура уві сні персоніфікує зневага до інтелектуальних знань та занять. Також можливо, що сон вказує на марність чужих знань для сновидця та одержання їх на власному досвіді.

Якщо у сні ви збираєте макулатуру і здаєте її в пункт прийому, то наяву доведеться шукати додаткові засоби заробітку.

Макулатура — даремне заняття, невдала витівка.


Залишити відгук