Сонник Макарони — до чого сняться ?

Якщо у сні ви їли макарони, це говорить про те, що у вашому житті складеться якась складна ситуація, яка для подолання її негативних наслідків зажадає від вас докласти дуже багато праці. Творча людина після такого сну буде змушений довго працювати над тим, щоб гідно втілити свою ідею. Є блюдо з макаронів з червоним соусом або поливкою — сон до перешкод на вашому шляху, важкою, якщо ви будете боротися з ними одні.

Бачити у великій кількості макарони — сон означає, що, використовуючи найсуворішу економію, ви зберете гроші. Для молодої жінки цей сон передвіщає появу в життя незнайомця. Якщо ви варили у сні макарони, це говорить про те, що ви будете бідні або у вас буде якась дуже серйозна втрата. Зварили макарони уві сні, а вони злиплися — сон до непоправної втрати.

Макаронні вироби – складна ситуація, яку можна виправити, тільки якщо прикласти великі зусилля. Макарони, политі червоним соусом – проблеми, з якими одному не впоратися, потрібна допомога друзів. Багато макаронів – говорить про надмірну ощадливість сновидця, він не має друзів. Такій людині треба задуматися, що щастя не тільки в грошах. Дамам безліч макаронів побачити – передвіщає, що незабаром буде можливість познайомитися з вподобаним чоловіком, але він буде дуже економним. І перш ніж з ним почати відносини подумайте, а чи мріяли ви про таке. Варили цей продукт – фінансова втрата. Якщо вони злиплися при варінні – непоправна втрата.

Куштувати їх в сновидінні – близькі стосунки насправді не так гарні, як у ваших інтимних фантазіях. Готували пасту – часто міняєте коханих, і вас завжди переслідує еротичне бажання. Макарони розламані – у вас або вашого партнера є проблеми в ліжку. Охолоджені макарони — символізують байдужість до свого партнера, але можуть означати і наступаючу імпотенцію.

Якщо ви варили у сні макарони, значить, в майбутньому відбудеться ваш візит в якусь установу. Перед ним ви будете хвилюватися із-за того, що це відвідування може обіцяти якісь зміни в житті. Є макарони — такий сон означає, що в недалекому майбутньому ви познайомитеся з жінкою, яка може стати джерелом лиха для вашої родини; може бути, це буде пов’язано з зрадою.

Бачити їх вареними і є в сні передвіщає одержання радісної звістки. Якщо макарони з маслом або сметаною, то сон пророкує одержання прибутку від вигідної справи.

Є макарони — такий сон означає, що ви будете харчуватися добре.

Побачити в сні макарони чи локшину віщує печаль.

Вирушите у відрядження, далеку дорогу.


Залишити відгук