День Народження 7 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 7 лютого, випромінюють таємничу привабливість, якій неможливо опиратися. Ваша складна, суперечлива особистість здається такою загадковою, що люди тягнуться до вас, як за помахом чарівної палички. Товариська, щиро готовий допомогти, ви володієте споглядальної природою, вимагає частого усамітнення, і уявляєте собою новаторів і незалежних мислителів з незвичайним поведінкою і оригінальним поглядом на світ. Коли інтелект Водолія працює разом з інтуїцією і активним уявою, ви здатні висувати такі ідеї, які іншим здаються просто неймовірними.

Люди, народжені 7 лютого, як правило, сприйнятливі до різних сучасним засобам і методам лікування. Тим не менш, вони підсвідомо розуміють, що лікування коштує дуже дорого, і тому розсудливо ставляться до свого здоров’я. Йога, тай-ши, медитація, у-шу, масаж позбавляє їх від стресів. Народжений 7 лютого слід остерігатися незвичайних дієт, особливо спрямованих на зниження ваги. Однак сучасний підхід до їжі та приготування їжі матиме благотворний вплив на емоційний стан. У щоденний раціон бажано включити свіжі овочі, хліб з висівок, йогурти, горіхи, фрукти. Рекомендується помірна щоденне фізичне навантаження, можлива рання пробіжка або плавання.

Народжені 7 лютого зазвичай мають яскраво виражені соціальні пристрасті і вважають правильним існування нерівності. Багато з них по натурі ідеалісти, але ті, хто не поділяє поглядів цих людей, нерідко звинувачують їх у брутальності та надмірної практичності, навіть у цинічності. Вони суворо критикують життя, як таку, але погано уявляють собі, якою вона має бути насправді. Тим не менш їхні відчайдушні зусилля жити згідно ідеалам, а також крихкі надії на те, що інші охоче наслідують їх приклад, не завжди реалістичні.

Знак Зодіаку 7 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знакам Повітря, які характеризуються наступними якостями: космополітизм, зацікавленість, прогресивність, новаторство, колективізм.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює бажання експериментувати. Уран — покровитель для винахідників. Планета у вигнанні – Сонце. Можете бути вдячні їй за нездатність розставити пріоритети, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Водолій, знак зодіаку народжених 7 лютого, робить цих людей цими мислителями-новаторами, часто диваками і великими оригіналами, іноді незрозумілими одинаками і філософами-спостерігачами. Народжені 7 лютого люди загадкові, харизматичні і манять до себе оточуючих. Від народження вони володіють складною і суперечливою натурою, що тільки додає їм містичної привабливості. Вони завжди комунікабельні і товариські, раді допомогти тим, кому потрібна їхня допомога, але їм час від часу необхідно бувати наодинці з собою, щоб споглядати свій внутрішній світ і генерувати неймовірні ідеї, як і належить класичним Водоліям, дату 7 лютого знак зодіаку відповідає саме цей. Найбільш розвинені і складні ті люди, що народилися 7 лютого, хто гострий інтелект з’єднує зі своєю могутньою інтуїцією і нестримною уявою, – ось від такого синтезу може народитися воістину геніальна ідея, даний винахід, двигающее вперед людський розвиток.

Менш критичні люди, народжені 7 лютого, іноді бувають наївні і прості, що цілком відповідає їх природного вигляду та юнацької манері виражати свої почуття. Вони по-справжньому цінують йде від серця щирість і старанно культивують в собі цю якість. Вони, як правило, глибоко вірять у те, що Природа і Всесвіт — найвищі цінності, відкриті для обожнювання. Тим не менш народжені 7 лютого — проникливі судді чужих характерів, старанно вивчають мотиви людських вчинків. Як правило, народжені в цей день дуже ретельно вибирають друзів. Якщо ж вони поклали на себе сімейні обов’язки і мають дітей, то у відносинах з ними особливе значення надають справедливості, завжди вислуховуючи думки своїх нащадків.

Народжені 7 лютого переконані в тому, що діти можуть нас навчити і що у них обов’язково має бути щасливе дитинство. Вони ніколи не виявляють жорстокість до слабким і незахищеним. В більшості своїй народжені 7 лютого налаштовані категорично проти насильства, нав’язливих маніакальних звичок і реакційних тенденцій, згубних для людської натури. Їм не так легко переконати інших у своїй правоті. Найчастіше вони зустрічають запеклий опір з боку більш практичних і менш ідеалістичних особистостей, які відчувають, що статус-кво далеко не бездоганний і його треба замінити. Хоча вони і волелюбні, але обмежують себе тим, що не розкривають існуючих проблем, роблячи пропозиції і дозволяючи оточуючих самостійно приймати рішення. Багато хто з них прекрасно усвідомлюють, що якщо вони будуть наполегливо нав’язувати свою точку зору іншим, то їм, швидше за все, доведеться зустріти відмову і навіть відкриту ворожість.

Шкідливий вплив на психіку народжених в цей день надають навіть незначні страждання, особливо якщо вони не в змозі опинитися з ними лицем до лиця. Як правило, ці люди допомагають іншим тільки через почуття відповідальності або — частіше — з-за великих соціальних можливостей, але за великим рахунком біди оточуючих відлякують їх. Народжені 7 лютого — вільнодумні натури і тому починають гарячкувати, коли на них намагаються тиснути, виходить це від близьких людей або від громадськості. Їх не можуть змусити мовчати ті, хто загрожує їх ідеї. Цінують безпосередність, вони хочуть бачити інших чесними і відкритими, навіть якщо ті не поділяють їх точку зору.

Чоловік Водолій — народився 7 Лютого

Чоловіки, народжені 7 лютого — володіють наступними якостями: такий кавалер — мислитель-новатор, розумний, ідеалістичний. Всім тим, хто з’явився на світ в цей лютневий день, вкрай необхідно працювати над собою, розвивати силу волі, щоб самоусунутися від таких слабкостей. Більшою мірою це стосується чоловіків Водоліїв, саме вони повинні розуміти, що, змінившись, він змінить на краще не тільки самого себе, але і якусь частинку світу.

Жінка Водолій — народилася 7 Лютого

Жінки, які відзначають день народження 7 лютого, наділені такими якостями: така дама — оригінальна, загадкова, допитлива. Ці люди повинні розуміти, що деколи просто корисно побути життєвим оптимістом, впустити в своє серце віру і надію, нехай в чомусь і неймовірні і нічим не підкріплені, але все-таки вони допоможуть побачити світ в інших фарбах, більше кольорових.

День Народження 7 Лютого

Водолії, народжені 7 лютого, щедро обдаровані долею різними подарунками. Головне — правильно ними розпорядитись, і тоді перед людиною відкриваються будь-які двері. А дата народження допоможе, адже вона активізує всі хороші якості, спочатку закладені в людині. Народжені 7 лютого знак зодіаку Водолій, неймовірно привабливі і привабливі, вони володіють креативним мисленням і всілякого роду талантами. Такі люди мають власну думку абсолютно на будь-яке питання і ні за що від нього не відступлять. Оточуючі цінують це, хоч іноді і дратуються. Такі люди вважають існування в світі нерівності природним і навіть правильним, поважаючи соціальні устої і традиції.

Їх безмежна любов до порядку і збереження традицій не підлягає обговоренню. Такі Водолії критично дивляться на стан речей, даючи всьому об’єктивну оцінку без прикрас і пом’якшень істини. Це, а також ідеалізація цінностей життя, може призвести до негативних наслідків. Справа в тому, що оточуючі схильні розглядати ці риси характеру як зайву жорстокість і навіть зверхність, хоч це зовсім не так.

Гостре чуття на людей дозволяє народженим 7 лютого знак зодіаку Водолій, день оточити себе тільки самими гідними людьми. У цій компанії головне — комфорт. Зі своїми друзями Водолії спокійно можуть обговорити всі свої тривоги і страхи, але таку близьку дружбу треба заслужити. У відносинах з людьми для них головними критеріями є чесність і благородство.Вони дивляться на життя поглядом критика, але при цьому як діти радіють кожній позитивній дрібниці і не особливо переймаються через побутових негараздів.

Деякі представники цієї дати народження навіть бувають прості і наївні, маючи манеру по-дитячому викладати свої почуття і переживання. Практично будь-яку проблему вони можуть вирішити простою розмовою, адже народжені 7 лютого знак зодіаку Водолій, чудово відчувають людську натуру. Слід визнати, що для корисливих цілей цю здатність вони воліють не використовувати. Обмежувати права людини вони вважають неприпустимим, адже і самі обожнюють свободу і нікому не дозволяють її у них забрати.

Для близьких такі Водолії зазвичай бувають надійною опорою за рахунок високого рівня самодисципліни та відповідальності. Вони відмовляються від жорстокості в будь-яких її проявах, зневажаючи цей метод. Такі люди ніколи не дозволять собі образити когось або дати своїх близьких в образу. Заради дітей Водолії готові на все, тільки б догодити потомству. У сім’ях, де один з батьків народився 7 лютого знак зодіаку Водолій, панує домашній затишок, взаєморозуміння і прекрасна психологічна атмосфера.

При бажанні Водолії можуть досягти успіху практично в будь-якій діяльності, а допоможе їм у цьому воля до перемоги і незвичайний інтелект. Свої і чужі дії вони прораховують на багато кроків вперед, шокуючи цим шок недоброзичливців і радуючи друзів. Серед знаменитостей, народжених 7 лютого знак зодіаку Водолій, є і актор Ештон Катчер. Секрет його успіху в харизмі, любові до своєї справи і вміння розташувати до себе будь-кого. Будучи практично ідеалом для прекрасної половини планети, Ештон здатний розтопити навіть найхолодніше серце.

Любов і Сумісність

В інтимних стосунках ви поєднуєте романтичний ідеалізм і раціональну об’єктивність Водоліїв. Ви можете бути прекрасним, відданим товаришем, але в інтимних відносинах відчуваєте себе беззахисним і вразливим. Ви прагнете до близькості, але смертельно боїтеся втратити свою незалежність.

Найбільш хороша сімейна сумісність у знаку Водолія, народженого 7 лютого з Близнюками, Терезами і Стрільцями. Саме з ними, ця людина зможе побудувати благополучну, дружну сім’ю, з загальними життєвими цілями. Також цілком можливий шлюбний союз, як і перспективні дружні стосунки з Рибою, Овном і Стрільцем. Хоча в даному поєднанні пар, є своє » але » — вони повинні навчитися чути одне одного і поступатися. Зовсім мало шансів на сприятливий шлюб у Водолія з представниками Тельця, Рака, Скорпіона, Водолія і Діви. Малоймовірно, що вони зможуть ужитися, надто вже вони різні, по-різному представляють сім’ю та сімейні цінності.

Робота і Кар’єра

Як не дивно, народжені 7 лютого люди цілком спокійно ставляться до існування соціальної нерівності. Воно не здається їм чимось несправедливим або образливим. Може, справа в тому, що нерівність вони спостерігають і в природі, а природа і космос – це ті дві речі, які вони готові обожнювати. Водолій – відповідь на питання, знак зодіаку 7 лютого, а Водолії по натурі ідеалісти. Втім, незважаючи на це, опоненти та вороги цих людей вважають їх грубими, цинічними і дуже практичними. Можливо, винна суперечливість даних натур. Народжені 7 лютого засуджують сучасне суспільство і життя за їх виразки, але як виправити ситуацію на краще і що конкретно потрібно для цього зробити – вони не знають.

Незважаючи на це, вони щиро прагнуть жити у відповідності зі своїми ідеалами і завжди сподіваються, що подадуть цим приклад ближнього. Наївно, по-дитячому, і рідко все виходить так, як вони того хочуть. Іноді народилися 7 лютого бувають трохи простуваті і наївні, такі вічні діти або вічні підлітки. Вони навіть часто спілкуються відповідно, максималистично висловлюючи свої почуття і емоції. Щирість і відвертість більше всього цінується цими людьми, самі вони теж намагаються бути відкриті. Але деяка наївність і прагнення до душевного стриптизу зовсім не позбавляє цих людей проникливого погляду крізь чужі маски – вони залишаються знавці людських душ, що б не трапилося.

Здоров’я і Хвороби

Якщо ми подивимося, як цікаві цим людям все нові і невипробувані способи лікування, відразу стане ясно, дату 7 лютого — який знак зодіаку відповідає. Хто, крім Водоліїв, може настільки тягнутися до всього незвіданого? Але їх експерименти щодо здоров’я, на щастя, не заходять необоротно далеко. Може бути, тому, що навіть ці відірвані від реального життя диваки розуміють, наскільки дорогим може бути лікування.

Від стресів вони позбавляються за допомогою медитацій, всіляких духовних практик, йоги. Необхідно застерегти народжених 7 лютого від зловживання незвичайними, новими дієтами, особливо для схуднення. З приготуванням їжі та поєднанням продуктів експериментувати можна, але з обережністю. Краще всього зупинитися на раціоні, що включає в себе йогурти, свіжі овочі, горіхи, фрукти, хліб з висівок. Корисно буде зайнятися бігом або плаванням, обов’язково робити зарядку вранці.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким всюди супроводжує удача. Вібрації дня такі, що посилюють всі кращі сторони характеру, і якщо людина йде шляхом еволюції, удосконалюючи силу і дух, життя його оточена ореолом слави, успіху, удачі. Ці люди можуть проявити себе у багатьох сферах. Будь-яке заняття, яке вони виберуть, несе їм багатство і популярність. Вони володіють особливим магнетизмом, умінням впливати на людей, їх інтуїція безпомилково допомагає їм вибрати безпечні і благополучні шляхи вирішення всіх проблем, що постають перед ними. Це стратеги, які рідко помиляються. Шлях добра приведе їх до благополуччя та розкоші. Шлях зла — дорога в нікуди, оточена темрявою і безвихіддю.

Поради Водоліям, Народженим 7 Лютого

Психіка народжених 7 лютого досить нестійка. Вони дуже засмучуються і страждають, стикаючись з нещастям і горем, — як у житті, так і в житті інших людей. Вони завжди допоможуть потрапив у біду людині, але при цьому вид чужих страждань буде так мучити їх, що мимоволі вони можуть відчути бажання втекти кудись. Страждання відштовхують їх, щоправда, вони не завжди усвідомлюють цього самі. Але вони відповідальні, часто можуть допомогти, тому ніколи не дозволяють собі байдуже пройти повз чужого горя.

Народилися 7 лютого більше всього на світі цінують свободу і незалежність. Вони ненавидять і можуть впасти в лють, якщо хтось буде тиснути на них, ніби то близькі люди або якісь правила суспільства. Вони ніколи не відмовчуються, якщо бачать своїх ідейних супротивників. Від ворогів вони вимагають відкритості і відвертості, які культивують і в своїй власній душі.


Залишити відгук