Сонник Мак — до чого сниться ?

Квітка маку пов’язують з іменами грецьких богів Гіпноса (бога сну) і Морфея (бога сновидінь). Цей символізм грунтується на властивостях опіумного маку, який ріс як дикий квітка в Греції і Східному Середземномор’ї, де використовувався з найдавніших часів для виготовлення лікувальних трав’яних настоянок. Мак пов’язують також з давньогрецькою богинею землеробства Деметра (Церери) та її дочкою Персефоною (Прозерпиной) — в цьому аспекті він символізує зимовий сон природи.

Християни зробили червоний мак символом самопожертви Христа і «смертельного сну». Макові поля Фландрії, на яких відбувалися кровопролитні бої обох світових воєн, надали новий відтінок сенсу цього давнього символу. У деяких географічних областях стилізовану квітку маку широко використовується в орнаментальних вишивках, уособлюючи собою світло ранкової зорі, здоров’я, красу.

Бачити мак квітучим уві сні пророкує пору чарівних задоволень і приємних занять, але в той же час говорить, що все це буде дуже хитко і неміцно. Вдихати аромат маку означає, що ви станете жертвою брехливих умовлянь і лестощів. Якщо ж ви в сні їсте пиріжки або щось ще з маком, то цей сон говорить вам про необхідність залишити порожні надії на щось.

Сіяти мак — допомогти Вашим душевних тривог і страхів може тільки сповідь. Направьтесь за розрадою до Господа. Поля червоних маків — покояться в іншому світі намагаються нагадати про себе, Вам захочеться відвідати їх могили, засвітити пам’ятну свічку за упокій їх душ. Висипані на руку насіння маку — Ви самотні і мучитеся своєю самотністю, вважаючи, що приречені. Однак, скоро станеться подія, яка зуміє довести помилковість Ваших дум, і життя заграє знову. Зрізати, збирати коробочки маку — Ваше життя наповниться новими знайомствами, Ви відпустіть минуле і просуватиметесь думками до майбутнього. Опадають пелюстки маків — сумний символ, відхід з цього світу близької людини, змиритися з втратою якого не вийде.

Якщо сняться маки, це означає, що в житті настає період, коли ви будете займатися тільки приємними справами і пориньте в отримання казкових задоволень, проте всього цього судилося бути ефемерним, дуже непевним і нестабільним. Вдихання аромату маку сниться до того, що ви будете жертвою брехливих умовлянь і улесливих речей. Якщо говорити про гіпнотичному впливі маку, то завдяки йому людина виявляється зануреним в таємничу атмосферу. При цьому наше «я» досліджує ці загадкові реалії, як у звичайному сні. Однак оскільки це вимушені і неприродні сни, вони не здатні містити істинного застереження.

Мак бачити чи є в сні означає, що вас охопить душевна туга, безнадія, доходить до нестями. Іноді такий сон говорить про великих переживаннях або стражданнях. Є його уві сні або відчувати його запах означає ваші намагання забутися. Іноді такий сон пророкує, що ваші бажання нездійсненні. Такий сон також попереджає вас про те, що ви не повинні вірити брехливим обіцянкам. Дивіться тлумачення: Квіти, Запах.

Маки в сні передвіщають пору насолоди і приємних занять, однак все це буде нетривкою і неміцним. Якщо уві сні ви відчуваєте пахощі маку – наяву остерігайтеся стати жертвою брехливих умовлянь і лестощів.

Маки, побачені в сні, передвіщають пору задоволень, яка, однак, буде тривати недовго. Нюхати маки в сні передвіщає брехливі вмовляння з боку недоброзичливців і інтриги, які опорочат вас.

Є мак — такий сон радить залишити порожні надії; побачити квітучий сон до майбутньої радості; зривати — до платонічної любові.

Бачити або є мак у сні — до поліпшення самопочуття.

Мак — не потрібно бути надто довірливим.


Залишити відгук