Сонник Майонез — до чого сниться ?

Майонез уві сні – не дуже сприятливий знак. У більшості випадків він віщує обман, сварки і неприємності. Бачити уві сні спробувати майонез – вас очікує кардинальна зміна роду діяльності. Ви займетеся справою, про яку навіть і не думали. Воно не буде приносити вам великий прибуток, але зате ви будете отримувати моральне задоволення. Готувати майонез – до успіху в справах і кар’єрного зростання, у вас з’являться нові захоплення, які різноманітять ваше життя.

Продавати майонез означає, що цей сон передвіщає вам розставання з близькими друзями або колегами по роботі. Купувати в магазині майонез уві сні – вам чекає важкий період в житті, пов’язаний з вирішенням давно назрілих проблем. Але ви успішно впораєтеся з усім. Знайти в сні майонез – перед вами постане важке завдання поставити на ноги підприємство або розвинути якусь справу. Для цього у вас буде достатньо знань, але недостатньо рішучості, хоча останнє ви зможете в собі розвинути.

Якщо уві сні ви їсте бутерброд з майонезом, то на якийсь час ви замкнетесь в собі, перестанете спілкуватися з друзями і родичами, для того щоб максимально присвятити себе роботі. Заправляти салат майонезом – вам буде все вдаватися, вас чекає повагу і шану з боку оточуючих, все це ви будете сприймати як належне.

Пробувати майонез — таке сновидіння підказує вам, що цікавість може призвести до не дуже сприятливим наслідків. Приховуючи інтерес до якогось питання, ви вчините правильно і не наживете недоброзичливців. Пролити майонез — сон до невдачі в справах; від ділових людей потрібно проявляти більше обачності, коли йдеться про партнерів та інвестицій.

Готувати майонез — таке сновидіння означає, що перед вами буде поставлена якась вельми складне завдання, однак ви з нею впораєтеся, якщо будете старанні і сконцентрируете свої зусилля. Для дівчини сон означає появу на життєвому горизонті нового чоловіка.

Приснився заправка майонезом приготованої страви пророкує, що друзям будуть потрібні допомога і підтримка вже найближчим часом, і від спілкування з ними вам вдасться багато чого отримати. Молодій дівчині такий сон обіцяє вигідну пропозицію. Забруднитися майонезом — сон до неприємного події, яке буде мати відношення до знайомому людині.

Якщо ти додаєш майонез в яке-небудь блюдо — значить, тобі належить виконати неприємну місію. Можливо, повідомити кому-небудь погану новину. Якщо приснилося, що в салаті або якому-небудь іншому блюді недостатньо майонезу — ти незадоволена ситуацією, проте не знаєш, яким чином виправити її.

Дегустувати майонез — ваша зайва допитливість до добра не доведе.


Залишити відгук