Сонник Майка — до чого сниться ?

Побачити на собі майку — такий сон означає, що заступництво якоїсь впливової персони вам вже набридло і стало обтяжувати. Однак якщо ви звільнитеся від нього, є ризик розлучитися з стійким матеріальним станом. Надіта брудна майка зі слідами поту — провісниця боротьби з ворогами, для ділової людини — появи сильних конкурентів, для спортсмена — змагання з суперником, рівним по силі. Якщо в сновидінні ви одягли футболку навиворіт, значить, ви кардинально зміните думку про знайому людину. Рвана майка свідчить про незадоволеність своїм станом і прагненні змінити його.

Біла майка сниться до таємної заздрості. Якщо вона була до того ж брудною — це нехороше почуття штовхне сновидця на безчесний вчинок. Червона майка сниться до невдоволення своїм особистим життям, спроби щось змінити. Якщо на сновидце була надіта синя майка — він щось буде намагатися приховати від близьких, у нього з’явиться таємниця. Майка, вдягнена навиворіт на когось із знайомих, сниться до різкій зміні вашої думки про нього. Самому надіти цей предмет гардероба навиворіт — до публічного викриття, сором, прочухана.

Бачити у сні, що хтось носить драную або стару майку під пристойною одягом — це заклик до пильності: вас спробують обдурити. Носити тісний, незручну майку — такий сон говорить про те, що сплячий незабаром отримає пропозицію до участі в якомусь проекті, який йому не потрібен ні при якому розкладі. Спітніла брудна майка сниться до сутички з сусідами. Купувати майку у сні — до зустрічі з нечистоплотним в моральному аспекті людиною.

Бачити уві сні майку — до клопотів по дому, одягати — до побачення з коханою людиною, знімати — до любовних утіх, носити — до набуття вміння радіти і бути життєрадісним без особливих причин.

Якщо в сновидінні молода жінка із задоволенням дивиться на обтягнутий майкою красивий чоловічий торс, то у неї є проблеми у спілкуванні з протилежною статтю.


Залишити відгук