Сонник Магнітофон — до чого сниться ?

Побачити в сні магнітофон або магнітолу — передвістя веселого проведення часу, купувати магнітофон — до майбутнього знайомству, слухати його — застереження: будьте обережні при виборі нових друзів і компаньйонів. Записувати в сні на диктофон розмову з відомим людиною — означає, що наяву ви зробите помилку, яка серйозно вплине на ваше положення в суспільстві. Впустити його або розбити — означає, що ви зможете перемогти своїх опонентів чи конкурентів. Дивитися в сні фільм по відеомагнітофону — означає, що якщо ви ще раз добре обміркуєте всі свої плани і задуми, то зверніть увагу на деякі обставини, які змусять вас по-іншому подивитись на навколишню дійсність.

Якщо в сновидінні ви купували магнітофон, це віщує знайомство з людиною, що має відношення до мистецтва, зокрема до музики. Зламати магнітофон — такий сон пророкує, що мають проблеми з дітьми. Слухати магнітофон — сон повідомляє про вашу небайдужість до похвал і лестощів. Щоб у вашому оточенні не з’являлися лицемірні й фальшиві друзі, будьте пильні і навчіться розрізняти щирість і фальш. Вставити касету в магнітофон — це попередження про необхідність обачності у спілкуванні з оточуючими.

Слухати в сні магнітофон — це означає, що ви дізнаєтеся якусь інформацію, яку вам піднесуть у свідомо перекрученому вигляді. Записувати на магнітофон свій голос — перебрешуть ваші слова. Вам потрібно найближчим часом намагатися не виступати на публіці і взагалі поменше висловлюватися в присутності чужих людей.

Якщо вам приснився магнітофон — це віщує появу у вашому житті людини, який надаватиме вам недвозначні знаки уваги. Зламаний і бездіяльний катушечный магнітофон у сні — передвіщає крах ваших планів.

Магнітофон – пристрій для відтворення чужого тексту. Цей образ вкрай сильного механічного стереотипу «понад-я» красномовно вказує на шизофренію.


Залишити відгук