Сонник Магніт — до чого сниться ?

Магніт, з одного боку, є наочним прикладом єдності і боротьби протилежностей: до яких би малих частин він не був роздроблений, кожен шматочок матиме і позитивний полюс, і негативний. З іншого боку, магніт в переносному сенсі означає тяжіння чого-небудь або кого-небудь, незважаючи на те, що магніт здатний і відштовхувати. Останнє виражається часто у фразах типу «притягує до себе, як магніт» і т. п.

Якщо в сні ви тримаєте магніт в руках, це говорить про те, що вас, як магніт, тягне у напрямку якоїсь мети, але сама мета, якої може бути і конкретна людина, що має досить сумнівну цінність або сумнівні якості. Якщо вам здається, що ви самі володієте властивостями магніту, наприклад, ваші руки, подібно магніту, можуть притягувати предмети, то це означає, що ви володієте завидною привабливістю для інших людей, можливо, за рахунок своїх професійних і ділових якостей. Цей сон є знаком, що ви будете мати успіх у протилежної статі.

Приснилося, що сталеві предмети притягаються до магніту, — такий сон попереджає, що, хоча ви нічого не підозрюєте, що хтось забирає у вас життєву енергію і живиться нею. У цієї людини дуже сильна воля і прекрасно розвинене біополе, не страждає від чужих вторгнень, але забирає енергію з інших людей. Роль цієї людини може бути у вашому житті дуже значною. Довше з ним спілкуючись, ви тим самим більше перебільшуєте свої страждання і втрати енергії. Металеві предмети відштовхувалися від магніту — це сон-підказка: сильно переживаючи за свій авторитет, ви дуже віддалилися від людей, і тепер прийшов час для зміни такого підходу до життя, інакше доброго до себе ставлення, ви не дочекаєтеся.

Побачити магнітні камені — це застереження від капканів та силець, розставлених по всьому вашому життєвому шляху, заклик боротися із спокусами. Використовувати магнітний камінь для пошуку чого-то — такий сон означає, що, бажаючи підкорити собі в корисливих цілях якоїсь людини, ви пуститеся в хитромудрі інтриги.

Приснилося, що користуються магнітом інші, включаючи вашу кохану, — значить, у вас є досить рішучі суперники, яких вам слід остерігатися. Для дівчини побачити свого коханого користуються магнітом — це говорить про його нікчемність, порожньому серці, брехливому мовою; всі його слова любові не коштують нічого, його наміри безчесні.

Сон про нього говорить про якийсь сильної прихильності, потяг до якоїсь людини. Зазвичай такий сон попереджає вас про те, що вам не слід занадто захоплюватися, щоб уникнути неприємностей в майбутньому. Іноді жінці такий сон пророкує, що вона зможе витягнути зі свого чоловіка або коханця стільки грошей і подарунків, скільки їй заманеться. Якщо уві сні ви побачили, що якийсь ваш предмет притягається магнітом, то вам слід побоюватися людини, який має намір поживитися за ваш рахунок.

про Сновидіння магніті попереджає, що ви будете просуватися до слави, ось тільки з шляху істинного вас може змусити звернути чиє-то поганий вплив. Може бути, це буде фатальна жінка, яка заманить вас у свою пастку. Для жінок сон означає багатство і заступництво якогось людини.

Магніт в сновидінні є знаком появи в реальності якогось привабливого для вас людини. Але це буде велика спокуса, якій потрібно протистояти. Інакше ви погубите свою душу, якщо піддастеся впливу цієї людини.

Сон, у якому ви побачите магніт, передвіщає неприємності, в яких буде винна жінка. Якщо такий сон побачить дівчина або жінка, це означає, що вона буде багата і вигідно вийде заміж.

Магніт сниться до того, що в реальності хтось почне керувати сновидцем. Жінці такий сон передвіщає заможне і безтурботне існування.

Якась знатна особа буде відчувати до вас прихильність і прагнути до дружбу.

Магніт — духовна спільність, тяжіння.


Залишити відгук