Сонник Магія — до чого сниться ?

Магічні сили у сні — одна з яскравих особливостей сновидінь, зокрема, усвідомлюваних, при яких ви віддаєте собі звіт в тому, що спите, але можете контролювати те, що відбувається, полягає в тому, що під час таких снів ви можете бути наділені практично будь-якими можливими здібностями, необхідними для вирішення виникаючих проблем. Однак у критичний момент без будь-яких видимих причин ви можете втратити магічні сили. Ви можете почерпнути їх з різних джерел, можете просто викликати в собі. До вас може потрапити предмет одягу, наділений такими силами, або ви можете знайти камінь чи щось ще, що вселить ці сили у вас.

Важливо, що ви зможете вирішувати проблеми з допомогою що з’явилися у вас можливостей. Такий сон може обернутися ні чим іншим, як сном волеисполнения, який позбавить вас від проблем без великих енергетичних витрат з вашого боку. Втрата магічних здібностей часто не що інше, як міст в реальність. Думаючи, що уві сні ви володієте здібностями, з допомогою яких можете робити великі і славні діяння, ви, прокидаючись, невблаганно усвідомлюєте, що проблеми не завжди вирішуються самі собою. Можливо, на якомусь рівні і в певних ситуаціях ваш розум контролює почуття впевненості в собі в момент пробудження.

Чари, зустріч з яким ви переживаєте, може означати, що ви опираєтесь найбільш ймовірного результату певного збігу обставин. Часто ми не можемо оцінити логічність і простоту даної ситуації через бажання «опрацювати». Яка природа ваших магічних здібностей у сні — фізична або інтелектуальна? Для чого ви використовуєте свої магічні здібності?

Якщо у сні ви для якихось цілей використовували техніки любовної магії, це означає, що вам вдасться усунути з життя проблеми, а рідня і кращі друзі допоможуть вам у цьому. Для жінки сон означає, що їй вручить подарунок коханий чоловік.

Якщо у сні ви були свідком сеансу чорної магії, це обіцяє чоловікові неприємності, пов’язані з сімейним життям, а жінці — клопіт. Ділові люди після такого сну зроблять невдалі інвестиції або ж допустять промах, вибираючи собі компаньйона. Дівчатам сон може говорити про можливої небажаної вагітності.

Побачений власний гороскоп свідчить про удачу в справах, близившейся романтичної поїздки. Для дівчини подібне сновидіння передбачає знайомство з людиною, відносини з яким будуть тривалими і міцними. Складати гороскоп, використовуючи магію дат і чисел, передрікає наяву появу містичних ситуацій. Читати в сні складений астрологом прогноз, обіцяє непередбачений поворот у справах, розширення кола спілкування, тривалу подорож.

Заняття магією уві сні говорять про ваш творчий потенціал – ви в найближчому майбутньому досягти певних висот і будете відчувати духовне блаженство і задоволення. Біла магія уві сні пророкує сприятливі поворот всіх ваших справ, успішне їх завершення і солідний прибуток. Чорна магія у сні означає невдачі і провали, які так вас розлютять, і ви впадете в таке сильне подразнення, що постраждають навколишні невинні в цьому провалі люди.

Якщо вам приснилися магічні явища, у вашому житті настають зміни, які принесуть багато хорошого. Багато проблем легко вирішаться і ви позбудетеся від тривоги. Можливо, ви отримаєте несподівану перемогу, дізнаєтеся про таємні підступи близьких друзів, але впораєтеся з цим. Так само, магія і чарівництво у сні, говорять про невірність коханого. Ці відносини себе вичерпали і розставання стане гарним варіантом.

Будь-які форми магії, чарівництва у сні передвіщають зустріч з людиною, яку ви колись добре знали. Але, можливо, зараз це вже зовсім інша людина, будьте уважні. Коли уві сні ви самі творите магію або вчіться їй, це означає, що в житті вас щось не влаштовує. Але спроба змін не принесе успіху, як би ви не старалися.

Побачити в сні жінку, що займається магією, віщує несподівані ситуації, які можуть зруйнувати вашу повсякденне життя. Але ви зможете впоратися з цим, якщо обуздаете ваші пристрасті і будете ретельно обдумувати всі дії.

Магія уві сні обіцяє безлад, брехня і негаразди в житті. Якщо чоловік бачить себе, що займаються магією, то, можливо, він стане причиною розбрату в іншій парі.

Якщо вам приснилося, що ви займаєтеся магією і вимовляєте заклинання — це до неприємностей і зради. Дивіться тлумачення: Відьма, Чаклунка.


Залишити відгук