Сонник Магазин — до чого сниться ?

Побачити його порожнім у сні означає, що ваші пропозиції будуть відкинуті. Якщо вам присниться, що в магазині повно покупців, то знайдеться багато жадібних і заздрісних людей, які захочуть поживитися за ваш рахунок. Магазин, повний товарів, означає життєві чвари і безліч різноманітних клопоту.

Побачивши уві сні магазин, повний різноманітних товарів, дивіться за назвами товарів. Якщо вам присниться, що ви дивувалися різноманітності товарів в магазині, то вам буде супроводжувати успіх. Такий сон також говорить про те, що ви зможете заробляти гроші різними способами, і попереджає вас про те, що ви лінуйтеся і не використовуєте до кінця свої можливості.

Мати свій магазин у сні — знак того, що вам доведеться багато працювати. Якщо ж у сні ви втратите свій магазин або він згорить або ж розвалиться, то вас чекають невдачі в справах, втрати, збитки. Іноді такий сон означає, що ви можете втратити джерела існування. Дивіться тлумачення: Купувати, Продавати.

Побачити магазин з полицями, цілком заставленими товарами, — це до успіху і процвітання. Магазин виявився порожнім — всі ваші старання чого-небудь добитися будуть безуспішними; чекають сварки. Пожежа у вашому власному магазині сниться до того, що ви активно візьметеся за справи; буде щось приємне.

Купівля брудно-сірих бавовняних рукавичок, призначених для якоїсь жінки, свідчить про те, що ставлення до жіночої статі приведе вас до безвиході. Для жінки такий сон означає, що її обранець про неї буде дотримуватися не надто високої думки. Приснилося, що ви перебуваєте в прохолодному, чисто прибраному залі бакалійного магазину, — це говорить про те, що ваше життя буде повністю влаштованої і дуже комфортною.

Якщо ви хотіли потрапити в магазин, а він виявився закритий, то наяву на шляху до досягнення вашої мети у вас виникнуть перешкоди. Для вирішення даної ситуації слід навчитися не тільки брати своє, але і вміти ділиться. Якщо уві сні ви ходите по величезному магазину і не можете зупинитися на якійсь одній речі, значить наяву вас наздогнала ситуація, з якої ви не можете знайти виходу. Вас долають сумніви, однак, вам слід проявити терпіння, так як самостійно вирішити її ви не в силах. Якщо уві сні ви маєте власний магазин, ви хочете досягти матеріального благополуччя не зовсім правильним способом. Якщо ви будете продовжувати і далі, ви ризикуєте отримати проблеми з грошима.

Магазин або ринок, як правило, асоціюється з торгом, а також з можливістю вигідно купити і вигідно продати. Тут вирує грошова стихія, де хтось зважує «з походом», а хтось намагається «наколоти» покупця. Словом, це місце, де люди не лицемірять, а щиро виявляють прагнення до вигоди. Тому базар у сні також може вказувати на певну вигоду, яку отримає сновидець в реальному житті. Однак у більшості випадків магазин все ж сниться до якоїсь спустошеності, до туги, а в деяких випадках — до побутових сварок, депресії і втрат у справах. Останнє особливо вірно в тих випадках, коли ви бачите в сні спорожнілий ринок з валяющимися харчовими покидьками.

В сновидінні направлятися в магазин за покупками — це означає, що вже найближчим часом ваше матеріальне становище зміниться, а в яку сторону — це обставини підкажуть сну. Було багато товарів, ви купили те, що збиралися, — наяву вам дістанеться велика сума грошей — можливо, подарунок або премія.

Не знайшли потрібний товар — до погіршення ситуації. Бути працівником або власником магазину — після такого сновидіння ви можете отримати запрошення в якусь серйозну авантюру. Оскільки ви не звикли до такого роду справах, позитивне рішення вам буде даватися з великими труднощами.

Якщо вам снився завалений товарами магазин, то сон передвіщає успішний розвиток справ і фінансову стабільність. Такий же сон на суботу пророкує приємна подорож, яке відбудеться дуже скоро. Якщо на п’ятницю або понеділок сниться, що ви зайшли в магазин, вибрали і оплачуєте якийсь товар, то зусилля, витрачені вами і вашими друзями, не пропадуть дарма: справи почнуть йти в гору. У ніч на четвер порожній магазин сниться до того, що незабаром вам доведеться пережити численні сварки, а зусилля, спрямовані на врегулювання конфліктів, не приведуть ні до чого.

Якщо ви побачили магазин — це означає, що ви схильні до частої зміни партнерів і можете підтримувати таємні відносини кількома партнерами одночасно. Бачити магазин з великим вибором товарів — ви відчуваєте труднощі при виборі статевого партнера. Відхід з магазину без покупки, тобто ви не знайшли потрібного вам товару — символізує наступаючу імпотенцію для чоловіка, і втрату сексуальної привабливості для жінки.

Приснилося, що ви власник магазину, — це означає, що, задовольняючись малим і проявляючи смирення сьогодні, завтра ви почнете йти до успіху винахідливо і енергійно. Розмовляти з клієнтом в магазині — до щасливої зустрічі із супутником життя, який буде підходити вам по складу розуму і звичкам. Пристрасно наближаючись один до одного, ви в результаті доб’єтеся прихильності долі.

Якщо Вам приснився магазин, повний товарів, сон говорить про те, що Вас чекає успіх і благополуччя в особистому житті. Крім того, робити покупки у сні – до швидкої зустрічі з новим шанувальником, який вже давно є Вашим таємним обожнювачем. Порожній магазин, навпроти, сниться до дрібних сварок, розбратів з сексуальним партнером.

Побачити магазин, перебувати всередині — належить випробовувати сумніви, коливання, пов’язані з чимось матеріальним. Вибирати що-небудь з асортименту — будете вирішувати матеріальні проблеми. Купувати товар — передвістя грошових втрат, невигідної угоди.

Якщо у сні ви уважно обираєте свої покупки, то вас очікує невелику грошову винагороду. У негативному контексті здійснювати покупки може означати, що в майбутньому на вас чекають матеріальні втрати або посягання на ваше майно.

Магазин, універсам, маркет – порожній – бідність; повний з товарами – нові можливості, доходи; купувати що–небудь – тлумачення в залежності від того, що купили.

Магазини, ринки вказують на багатство. Якщо хто-небудь у сні побачить порожні магазини, тобто в яких не йде торгівля, то він буде втягнутий у велику сварку.

Цей образ вказує на можливість успішного взаємодії, яка є у суб’єкта.

Повний магазин передвіщає вам поїздку; порожній — новини.


Залишити відгук