Сонник Щогла — до чого сниться ?

У сні побачити корабельну щоглу — це означає, що вас підвищать у посаді, нагородять за праведні труди на загальне благо. Чим ближче у своєму сновидінні ви її бачили, тим швидше відбудеться цей радісний для вас подію. Бути моряком і залізти на щоглу — це говорить про те, що перед вами відкриються нові хороші перспективи. Перебуваючи на ній, дивитися навколо — до розширення кругозору. Злазити з щогли — до розладу планів; впасти — до краху надій.

У сні дивитися на щоглу корабля — обіцяє довгі і приємні подорожі, поява нових друзів і набуття нової власності. Побачити щогли розбитих об скелі кораблів — означає несподівані зміни в обставинах, які викликані необхідністю відкласти предвкушаемое задоволення. Якщо щогла приснилася моряку — його скоро чекає багате подіями плавання.

Бачити її уві сні означає, що вас чекає якесь підвищення або ж вам буде доручено важливу справу, успішне закінчення якого викликає велику повагу оточуючих. Сон про сломанной, похиленого або виглядає ненадійно щоглі вказує, що ваше становище хитке або ж безвихідно.

Сон, у якому ви бачите щоглу, віщує життя, повне пригод, подорожей, зустрічей з цікавими людьми. Жінці такий сон обіцяє знайомство з людиною, яка стане в подальшому її долею.

Міцна, висока щогла сниться чоловікові, як обіцянку чудового фізичного здоров’я і міцної чоловічої сили. Приснилося судно з високою щоглою, що заходить в гавань порту – обзаведетеся сім’єю.


Залишити відгук