Сонник Люстра — до чого сниться ?

Якщо у сні Ви бачите люстру, то несподіваний успіх надасть Вам необмежені можливості для куштування задоволень. Якщо люстра приснилася хворій людині, то наближається одужання і чудесне зцілення. Побачити в сні розбиту люстру означає, що Вашим честолюбним надіям не судилося збутися із-за непередбачених подій. Побачити у сні, що люстра згасла, означає, що хвороби і біди перекриють Вашу дорогу в прекрасне далеко. Якщо Ви уві сні включаєте світло і запалюється люстра, то незабаром Ваші справи зміняться в кращу сторону. Такий сон пророкує любов. Купувати люстру — до важкої виснажливої роботи.

Якщо у сні ви бачили люстру — красиву, великих розмірів, значить, будете учасником урочистого зібрання. Люстра була запаленою — запрошення на нього ви отримаєте вже незабаром. Купувати цю річ — ви досягнете більш значного соціального положення. Розбити люстру — ви не будете щасливі, життя здасться вам справжнім пеклом, тому що задовольнити свої амбіції не зможете.

Люстра, як і всі світильники — є фалічним символом. Велика і блискуча люстра — говорить про вашу велелюбності і непостійності. У вас багато сексуальних партнерів, але ви ними не дорожите. Люстра з кількома перегоріли лампами — символізує наявність проблем у ваших сексуальних контактах. Вони можуть бути викликані проблемами зі здоров’ям, так і вашої пресыщенностью.

Якщо люстра сниться хворому людині – це знак того, що він скоро видужає. Смертельно хворий чудесним чином зцілиться. Якщо ви запалюєте люстру в темній кімнаті – то ваші матеріальні справи помітно поліпшуватися і вас чекає любов, якщо ж гасіть – дорога, повна бід і розчарувань вас чекає.

Бачити включену люстру — хороший знак, після такого сну життя у вашій родині буде повне щастя. Розбитий світильник бачиться уві сні до поразки на всіх фронтах, ваші вороги будуть у змові проти вас і їм важко буде протистояти.

Якщо ви вмикаєте світло, то ваші справи приймуть новий оборот. Якщо ж ви купуєте люстру – вас чекає важка праця. Розбита люстра у ваших снах може означати нездійсненність ваших витівок, не позбавлених честолюбства.

Якщо вона не горить у сні, то хтось не виконає дане вам обіцянку. Палаюча усіма лампами люстра у сні передвіщає урочисте чи важлива подія. Дивіться тлумачення: Лампа, Світло.

Сон, у якому ви вмикаєте світло, і відразу ж запалюється люстра, обіцяє вам зміна ваших справ в кращу сторону. Ви закохаєтеся і будете безмежно щасливі.

Бачити уві сні люстру, значить, незабаром брати участь у якійсь важливій справі. Впала і розбилася люстра до великих втрат у життя.

Люстра палаюча або красива і благополуччя в будинку; тріснутий, згасла — негаразди в сім’ї; творча депресія.

Несподіваний успіх, який дасть можливість насолоджуватися задоволеннями і розкішшю.

Люстра — удача. Запалювати — до новосілля. Купувати — до торжества, свята.

Якщо вам сниться запалена люстра – вас чекає великий успіх у справах.


Залишити відгук