Сонник Коханець — до чого сниться ?

Якщо приснився коханець заміжній жінці, це можна вважати відображенням її незадоволеного терзающего бажання. А якщо сон відвідав незаміжню дівчину, значить, її чекає швидка зустріч з людиною, який зіграє в її житті важливу роль. Якщо уві сні якийсь знайомий був вашим коханцем, це говорить про недомовленості у ваших стосунках. Ваш реальний коханець уві сні вам не сподобався — значить, людина, яка вважає, що у нього є на вас права, стане джерелом неприємностей.

Приснився в якості коханця абсолютно незнайома людина — це означає, що ви будете незадоволені абсолютно всім у своєму житті, і всі навколишні будуть змушені втратити з-за цього спокою. У вас було кілька коханців — сон натякає, що вам потрібно було б більше приділяти часу особисте життя за рахунок часу, відведеного на навчання та кар’єру. Нескінченні невдачі судилися вам, якщо у вашому ліжку приснилося тварина.

Сновидіння про коханця — символ незакінчених відносин, затаєна образа або тяга до людини, колись колишньому коханим. Заміжній жінці, що має коханця наяву цілуватися уві сні з коханцем – попередження про швидке викриття. Щоб не потрапити в таке ганебне становище, варто самостійно в усьому зізнатися чоловікові.

Якщо юна діва цілує свого коханця у сні, якого у неї немає наяву – варто придивитися до тому, що наснилося чоловікові. Можливо, він відчуває таємну симпатію до сновидице. Якщо вашим коханцем є незнайомець – наяву ви незадоволені своїм життям, що погано позначиться на спілкуванні з оточенням і принесе багато бід. Жінці вірною своєму чоловікові побачити в сні молодого коханця — служить знаком про те, що їй не вистачає турботи і уваги від чоловіка.

Бачити уві сні коханця для дівчини, у якої немає навіть чоловіки, не те що чоловіка — це до весілля в результаті випадкового знайомства з молодим, але розкутим хлопцем, який не зволікаючи зробить дитину. Якщо уві сні у вас відбувається сварка з коханцем — значить, наяву знайдеться новий залицяльник, з яким ви віддасте перевагу перед нинішнім. Якщо уві сні ви показуєтесь зі своїм коханцем у суспільстві знайомих — це віщує бути замішаною в скандальному подію і бути осміяною.

зі сну разом чоловік і коханець (існуючий у дійсності) — передвістя душевного хвилювання, мук совісті або дуже великого скандалу. Якщо жінці приснився колишній коханець — важливо оцінити, як він виглядав. Якщо спосіб його був неприємний — будете жити в злагоді з чоловіком, якщо ж він виглядав преотлично — попереду нові біди. Якщо жінці сниться, що вона була в сім’ї коханця і розмовляла з його дружиною — вона втратить те, що має і натомість не знайде кращого.

Побачити в сні колишнього коханця – до сварки з нинішнім партнером. Таке тлумачення пояснюється тим, що, раз про себе нагадують завершені відносини, то в існуючих є якісь недоліки, можливо, невирішені конфлікти і неповноцінність. Якщо одинока дівчина, значить, у неї залишилися образи по відношенню до колишнього партнера, і відносини не є завершеними, можливо, повне з’ясування їх зведе подібні сновидіння.

Якщо жінці сниться, що їй не подобається її коханець — і в реальному житті ця людина може доставити їй неприємності. Якщо ж у сні вона побачить у своєму ліжку незнайомої людини — її незадоволення заподіє занепокоєння всім родичам. Якщо ви побачили уві сні коханця, який визнавався вам у своїх почуттях — то у реальному житті він вас за щось засуджує.

Якщо дівчині приснилося, що їй не подобається її коханець, це означає, що в її житті з’явиться людина, яка буде заподіювати їй усілякі неприємності і намагатися заволодіти нею. Якщо ж вам присниться, що у вашому ліжку перебуває незнайома людина, то ваша незадоволеність особистим життям буде кидатися в очі всім без винятку.

Ваш коханець в сновидінні — символізує ваш комплекс провини і прагнення до зміни ситуації. Але цим зміною може стати поява нового чоловіки у вашому житті. Коханець вашого сексуального партнера в сновидінні — заспокоює вашу совість, так як ви теж не без гріха, і говорить про вашу підвищеної ревнивости.

Коханець сниться до того, що наяву вам захочеться авантюрних пригод, які додали б у ваше життя яскраві фарби. Але прислів’я про синицю в руках придумали саме для вашого випадку. Будьте уважні, так як журавля вам не зловити, але ви можете залишитися і без синиці.

Побачити уві сні, ніби у вас є зв’язок з прелюбодейкой – шукати наяву красивого життя. Земних задоволень. Вчинити перелюб у своєму сні – бути важкого випробування, спокуси.

Якщо жінка бачить у сні коханця — незабаром вона отримає дуже важливий лист. Чоловікові, який побачив у сні коханця своєї дружини – варто чекати неприємностей на роботі.

Наснилися коханець або коханка, з якими ви просто бачилися або розмовляли, — це передвіщає щасливе подружнє життя.

Коханець — особисті переживання, з нею пов’язані (для жінки).


Залишити відгук