Сонник Коханка — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася коханка, варто задуматися про те, чи все так гладко у вашому особистому житті, чи задовольняють вас ваші стосунки зі своєю реальною подругою. До речі, цілком можливо, що саме вашу другу половинку не влаштовують ваші стосунки, а тому якщо вам все подобається, варто поговорити з нею відверто — цілком ймовірно, що дізнаєтеся про себе багато нового. Бачити уві сні коханку одруженому людині — такий сон означає, що ви відчуваєте себе некомфортно у вашій родині, може бути, відчуваєте себе незатребуваним, відчуваєте, що вас не поважають і не цінують.

Якщо вам приснився сон, в якому ви зустрічаєтеся зі своєю коханкою і отримуєте дуже яскраві і насичені емоції від цих зустрічей, задумайтеся про те, що в реальності ваші захоплення можуть призвести до поганих наслідків, і навіть катастрофічним, якщо ви не зумієте вчасно зупинитися. Варто визначитися, хто або що для вас більш пріоритетно, дружина або захоплення (коханка, комп’ютер, машина, азартні ігри і так далі). Якщо жінці сниться, що вона у сні є коханкою одруженого чоловіка, то такий сон говорить про великий, але нереалізованої мрії, про виконання якої ви вже навіть і не замислюєтеся.

Побачити себе коханкою — такий сон говорить жінці, що в неї є якась заповітна мрія, яка поки залишається нездійсненною. Бути коханкою знайомого, з яким у житті не було сексуальних відносин, — сон до розладу в сімейному житті. Якщо жінці приснилося, що вона наложниця, то вона зазнає приниження з-за власного непристойної поведінки. Якщо приснився жінці чоловік в суспільстві коханки, це говорить про те, що у нього насправді є якась важлива таємниця. А можливо, у нього з’явилися якісь таємні думки про свою дружину.

Для чоловіка бачити у сні, що він у суспільстві коханки, віщує загрозу публічної ганьби, який затьмарить його справжній характер і стан справ. Якщо чоловік бачить у сні, що його коханка невірна йому — це означає зіткнення, яке відбудеться наяву з давніми ворогами. В результаті цього його очікують втрати.

Якщо у сні ви почули, хтось приніс вам новину, що у чоловіка є коханка — є сенс подивитися на свої відносини з пристрастю, можливо, ваш сімейний корабель не дуже стійкий. Побачити чоловіка з коханкою уві сні своїми очима — знак того, що ваша ревнощі безпідставна. Якщо в сновидінні ви зійшлися втрьох (чоловік, ви і коханка чоловіка) і ви з нею лаєтеся — у реальному житті ви ведете себе неприпустимо, постійно переводячи чоловіка своїми ревнощами. Розмова з коханкою чоловіка з оку на око сниться до того, що розсудливість все ж візьме верх над ревнощами і вашими почуттями. Бити коханку чоловіка — до невдоволення, незадоволеність.

Якщо сновидінню приснилася коханка, якої немає насправді, це означає нерозуміння і відчуження у відносинах з дружиною або коханої, усвідомлення власної незатребуваності. Якщо в сновидінні близькість з коханкою викликає у вас задоволення, це попередження про те, що відносини з нею можуть зашкодити вашій реальному сімейному житті.

Ваш коханка в сновидінні — символізує ваш комплекс провини і прагнення до зміни ситуації. Але цим зміною може стати поява нового партнера. Коханка вашого сексуального партнера в сновидінні — заспокоює вашу совість, так як ви теж не без гріха, і говорить про вашу підвищеної ревнивости.

Жінка, яка побачила себе в ролі наложниці — сама себе принизить непристойною поведінкою. Чоловік, побачивши уві сні себе з коханкою — може піддатися публічному ганьби. Невірність коханки — сниться до зіткнення з давніми ворогами. Дивіться тлумачення: Зрада, Обман.

Робити уві сні перелюб з коханкою, або мати з нею будь-які відносини – сплячий шукає земний, красивого життя. Спостерігати, як хтось займається перелюбом з коханкою – передвістя зла, шкоди, спокуси й випробування.

Якщо чоловік бачить у сні себе з коханкою, йому слід побоюватися ганьби, який торкнеться його сім’ю і одверне від нього кохану. Якщо жінці сниться, що вона чиясь коханка, її поведінка викличе зневагу оточуючих.

Якщо приснилася коханка, це до багатьох нещасть. Є велика ймовірність скотитися, деградувати, втратити позитивний імідж і своє обличчя, що стане для вас джерелом величезних страждань.

Для чоловіка коханка уві сні — стан справ залежно від характеру відносин та її види.

Приснився коханець або коханка — до величезної радості.


Залишити відгук