Сонник Лисий — до чого сниться ?

Якщо вас відвідав уві сні якийсь лисий чоловік, це попереджає про намір шахраїв засмутити ваші задуми. Дотримуючись обережності, ви не допустите цього. Для дівчини побачити плешивого людини означає, що їй зроблять лицемірне пропозицію руки і серця. Виявити фальш і відхилити його їй допоможуть мобілізовані рішучість і розум. Зі сну дитячі голівки, позбавлені волосків, віщують майбутнє сімейне щастя і життя в благополучному, забезпеченому будинку. «Лисий», без рослинності схил гори — провісник голоду і страждань.

Лису жінку бачити в сні — передвісник нестатку, голоду і злиднів. Лисого чоловіка в сні бачити — знак багатства і благополуччя. Іноді сон вказує на те, що ваш партнер або коханець нещирим з вами. Безволосые діти уві сні знак того, що ваші справи налагодяться. Бачити себе лисим у сні означає, що ваше становище зміниться на краще (якщо сплячий чоловік) або до гіршого (якщо це жінка). Бачити свого чоловіка (дружину) лисим — знак відчуження в сімейному житті, пов’язаного з нестачею грошових коштів.

Сниться, що лысеете — вам це ще дуже довго не загрожує в реальному житті. Сниться облисіння, прогалин у волоссі у знайомого — він підкаже вам розумне рішення. Лисий мужик сільського вигляду сниться до великого неврожаю. Якщо уві сні вас оточують лисі люди — наяву загрожує банкрутство.

Побачити лисину в сні — знак наближення хвороби. Якщо дівчина в сні побачить свого коханого лисим — значить, йому не судилося дожити до їх весілля. Якщо ж вона побачить лисій себе, то доля її буде ще більш сумною. Подібний сон обіцяє їй злидні і гірка доля старої діви.

Побачити незаміжньою дівчині в сновидінні лисого людини – поганий ознака, застережний її від того, що якщо їй найближчим часом надійде пропозиція про заміжжя – їй варто відмовитися, оскільки воно не буде обіцяти нічого доброго.

У сні волосся порідшали, стали видні залисини – тривожитеся про свою привабливості. Поголена наголо голова говорить про неможливість мати дітей. Приснилася лисина – чекайте проблем на роботі.

Лисий чоловік у сні – наяву роздасте всі свої борги.


Залишити відгук