Сонник Лисина — до чого сниться ?

Сни, в яких у людини випадає волосся або він повністю стає лисим, мають практично однакове значення. Вони говорять про те, що він переживає з приводу власної привабливості, або його хвилює власна статева зрілість. Насильницьке обривание вас, що мало місце у сні, — це відображення вашого занепокоєння з приводу безпліддя: волосся грають далеко не останню роль в утвердженні чоловічого початку. У багатьох випадках, що стосуються обох статей, що наснилося облисіння говорить про те, що сновидцы переживають із-за старіння. Навіть для людей, наяву дуже далеких від проблеми втрати волосся, прикмети облисіння у сні пояснюються страхом прийдешньої старістю. У ряді випадків це сон до хвороби.

Випадання волосся — означає розорення, банкрутство або крах. Якщо хто-небудь бачить уві сні, як у неї випадає волосся аж до облисіння — у того є причини побоюватися за втрату своїх доходів, а також репутації. Побачити в сні лису жінку — передвіщає виникнення причин розбрату. Хто побачить себе плешивым уві сні — це означає, що його начальника очікує зменшення капіталу, він потерпить збитки, що негативно позначиться на його влади або репутації. Однак деякі кажуть, що цей сон може бути передвісником того, що побачив його розплатиться з боргами.

Сниться чоловік з лисиною – шахраї захочуть порушити Ваші плани. Проявіть обачність, завершення розпочату справу. Якщо лисий чоловік жінці сниться, значить, наяву послідує пропозиція про заміжжя. Але обранець Ваш нещирий, і шлюб не принесе щастя. Голови немовлят без волосся сняться до влаштованої сімейного життя в радості, достатку, взаєморозуміння.

Якщо чоловікові приснився лиса жінка, це означає, що у нього буде сварлива і склочна дружина. Дівчина, яка побачила уві сні лисого людини, отримає пропозицію вийти заміж від нещирого людини, і їй потрібно багато сил, щоб зуміти відхилити цю пропозицію. Якщо ж сняться лисі діти, це означає, що в родині будуть панувати гармонія і любов.

Приснився лисина — це наближення хвороба. Якщо обранець приснився дівчині лисим, це трагічний знак: коханий не доживе до їх весілля. Якщо вона побачила лисину у себе, до власної сумну долю жебрачки й старої діви.

Поява у вашому сні лисого людини означає прагнення якихось шахраїв нашкодити вашим планам. Молодій дівчині, що побачила в сні такий сон, потрібно вся її рішучість і розум, щоб відхилити нещире пропозицію руки і серця.

Лисина — є символічним заміщенням сідниць. Це говорить про підвищену увагу до цієї частини тіла, як у свого партнера, так і у себе.

Лисина на голові у сні — знак постійної напруги і стомлюючої звички контролювати все навколо себе.

Голова лиса, все волосся повипадало — передвіщає невдачу в справах.

Будете повністю забезпечені, старість спокійною.

Побачити лисину – до фінансового прибутку.

Лисина — дурість, промах; мудрість.


Залишити відгук