Сонник Жаби — до чого сняться ?

Практично у всіх людей при вигляді жаб виникає почуття гидливості і лише одиниці заходять погладити або ж взяти земноводне в руки. Побачивши його в сні, люди не думають про те, що це хороший знак, хоча даремно, так як найчастіше саме негативні образи мають позитивне тлумачення. Сон, де вам не довелося доторкатися до холодної слизької шкіри цих попрыгушек, а просто спостерігати за ними з боку, віщує удачу у всіх життєвих сферах. Все, про що ви мріяли — здійсниться! Ви зможете втілити в життя всі свої плани. Чути квакання жаби, значить, варто остерігатися пліток і наклепів. Велика кількість земноводних вказує на те, що в майбутньому ви зробите незаплановане, але в підсумку вигідне придбання.

Якщо приснилися птахи, які сидять у траві, це обіцяє вам доброго одного із спокійним, врівноваженим характером, який буде допомагати вам слушними порадами і зберігати всі ваші секрети. Жаби в болотистій місцевості — предвестницы нещастя, яке вам вдасться перемогти за допомогою доброти і допомоги друзів. Спіймані жаби — це попередження про те, що ви необережні з власним здоров’ям, і це може стати джерелом страждань для ваших близьких.

Безліч жаб асоціюється з кваканьем. А значить – з людським плітками. Хороша чи погана чутка – все залежить від тієї ситуації, в якій відбуваються події сну. Якщо жаби стрибають, це означає непостійність: така ваш внутрішній стан.

Бачити уві сні галявину, на якій багато жаб, але вони сидять спокійно, гріючись на сонці, це пророкує успіх щоденних занять. Ваші плани та сподівання виправдаються, все буде йти як по маслу, без сучків і задорін, гладко і без напруг.

Якщо ви бачите жаб, це означає, що у вас є вірний друг, який розраховує, що ваші почуття переростуть в щось більше, ніж просто дружня прихильність.

Багато жаб, за якими ви спостерігаєте у сні говорять про ваших ніжних почуттях до партнера і бажання мати від нього дітей.

Сон про жаб, квакающих в ставку говорить про прибуття хороших новин. Багато жаб у сні пророкують хвороба.

Дощ і багато земноводних в калюжах – біди від того, що забули про існування вищих сил.

Багато жаб в будинку віщують довгі роки взаємної любові та поваги.


Залишити відгук