Сонник Жаба — до чого сниться ?

У багатьох культурах жаба асоціюється з первісним станом матерії, родючістю, произрастанием, розвитком, місячними фазами, водою і дощем. Її перетворення з ікринки в пуголовка, а потім в істоту, здатну жити на суші, робить її символом перетворення, трансформації. Часто жаби видаються кумедними символами дурних бажань. Крім того, їх квакання — поширена метафора надокучливих рад. У християн жаба часто асоціюється з єрессю і уособлює нечисть. Стародавні греки, вражені любовними іграми жаб, пов’язували їх з Афродітою.

Жаба є широко поширеним символом плодючості, передвісницею весняних дощів і пробудження природи. У деяких культурах жабу вважають символом очищення. Шамани ацтеків і майя, набравши в рот воду, окроплювали нею хворих людей, концентруючись при цьому на енергії жаби. Жаба може символізувати також перетворення і красу, кроющуюся за удаваним потворністю, що відображено в багатьох казках. Крім того, жаба може служити символом непослідовності — перескакування з одного предмета на інший.

Бачити уві сні спійманих жаб означає, що ви необережні з власним здоров’ям, і це може заподіяти страждання вашим близьким. Бачити жаб в траві говорить про те, що у вас буде приємний і врівноважений друг, повірений ваших таємниць і добрий порадник. Жінці дуже велика жаба передрікає подружжя з багатим вдівцем, які мають дітей. Є жаб може означати швидко проходить радість і дуже маленьку вигоду від спілкування з деякими людьми. Вбити жабу — не дуже хороший сон, віщує нещастя, яке ви подолаєте завдяки доброті і допомогу друзів.

Бачити уві сні жабу означає, що вам слід придивитися до свого оточення і не довіряти незнайомим людям, щоб уникнути обману, скандалу, принижень і втрат. Жаба уві сні може означати поганого людини або хвороба. Людині, наділеному владою, такий сон пророкує слухняних підлеглих. Голими руками ловити або вбивати жаб — знак швидкого підвищення в посаді, хоча ближні і засудять вас. Тримати в руці жабу у сні означає, що ви зможете своєчасно розкусити підступні плани ваших недоброзичливців.

Зловити жабу в сні — знак викриття ворогів. Якщо жаба не спіймана, чекайте обману і не сподівайтеся на виконання бажання, тому що заздрісники завадять його здійснення. Жаб, вигнаних у сні з дому, — знак одержання неприємної звістки з дому і домашні чвари. Велика жаба уві сні (для жінок) означає немолодого солідного людини, який зробить вам пропозицію з корисливих міркувань. Якщо уві сні жінка злякається її, то слід чекати неприємностей. Бачити уві сні жаб або жаб на болоті — зазвичай передвісник поганих новин або неприємностей.

Приснилося, що ви брали в руки жабу, — значить, насправді вам доводиться займатися тим, що викликає у вас негативні відчуття, відраза. Спробуйте обговорити з партнером свої почуття, і, може бути, ви знайдете компроміс, що не вимагає ні від кого жертв.

Квакання жаб віщує екзотичні пригоди в ліжку. Може бути, відбудеться знайомство з представником іншої національності, і у вас буде цікавість. Ви можете дозволити собі його задовольнити, головне — не ігнорувати правила безпеки.

Наступили на жабу — значить, вашому здоров’ю буде щось загрожувати, а винна в цьому буде ваша безпечність у відносинах з представниками протилежної статі. Нічого не змінивши в самий найближчий час, ви побачите, як це передбачення збулося в самому гіршому його варіанті.

Якщо побачити уві сні одну або дві жаби, то це упокорений, службовець Аллаху людина. Якщо їх багато, то це війська на шляху Аллаха і Його раби. Якщо в одному будинку або в кварталі накопичилося багато жаб, то на це місце зійде покарання Аллаха. Що стосується кваканья жаби, то для людини, почула його уві сні, воно буде означати надходження на службу до начальника, правителю влади. Спіймати у сні жабу, значить, з ретельністю виконувати приписи Аллаха. Розмовляє уві сні жаба — віщує обновку майна.

Якщо приснилася велика жаба, то жінка після такого сновидіння може вийти заміж за вдівця. Він буде багатою людиною, і в нього будуть діти, потребують догляду. Є жаб — сон до скороминущої радості і дуже незначною вигоду, витягнутої з спілкування з деякими людьми. Квакання жаб означає, що в недалекому майбутньому ви вирушите провідати друзів, проте навіть хороший привід не зробить це подорож радісним.

Сни про жаб — сприятливий знак, особливо для закоханих. Всім іншим вони обіцяють товариство добрих друзів, заступництво і допомогу; бізнесменам — успіхи в справах; зайнятих у сільському господарстві — гарний врожай, здоров’я худоби, що приносить прибуток.

Приснилася звичайна жаба — значить, ваша любов виявиться обдуреною; зелена — до короткої радості. Бачили, що вона жила у вашому будинку, — це на щастя. Наснилося, квакання жаб або жаб віщує отримання добрих новин.

Якщо вам приснилася жаба, то не забудьте взяти з собою парасольку, так як піде дощ чи інші опади.

У сні жаба стрибала через дорогу — будьте уважні, тому що це знак шпигуна, спостерігача.

Якщо жінка побачить у сні величезну жабу, вона вийде заміж за багатого вдівця з дітьми.

Квакає жаба, жаба, тікаючи при цьому — буде суперечка.

Зрадник, шпигун, донощик; велика плодючість.


Залишити відгук