Сонник Галявина — до чого сниться ?

Прогулянка по красивих і доглянутих газонах обіцяє вам радість та процвітання. Якщо на галявині проходила весела вечірка, в якій брали участь і ви, значить, вас і насправді чекає маса витончених розваг. Також цей сон передвіщає вдалий перебіг справ. Молода жінка бачила в сні, як вона чекала друга або коханої на зеленому газоні, — значить, усі її мрії про шлюб і добробут стануть реальністю. Зів’яла, засохла газонна трава говорить про майбутніх сварках і розлуках. Якщо по газону повзла змія, вас змусять сумувати зрада і брутальні наклепи.

Молодої жінки бачити у сні, що вона чекає на зеленій галявині свого коханого — означає, що її пристрасні бажання стати багатою і вийти заміж здійсняться. Якщо галявина болотиста, а трава поблякла — за подібним сном можуть послідувати сварки і розлучення. Якщо Ви бачите змій, плазунів в траві перед Вами — чиясь зрадницька підла наклеп наповнить Вашу душу відчаєм.

Галявина з доглянутою гарною травичкою у снах віщують удачу та процвітання. Нестрижений газон може вказувати на те, що вас щось турбує, і щоб розібратися, що це, необхідно привести справи в порядок, тоді і предмет занепокоєння зникне сам собою. Якщо трава пожухла, то чекайте неприємних розмов.


Залишити відгук