Сонник Калюжа — до чого сниться ?

Якщо у сні ви переступаєте через калюжу, вам варто бути уважним у спілкуванні з близькими і рідними людьми. Можливо, ваші слова або поведінку глибоко турбують їх. Якщо уві сні ви посковзнулися і впали в калюжу, будьте уважні. Ймовірно, найближчим часом ваша хороша репутація буде заплямована. Вас оточують заздрісні люди, які спробують опорочити ваше добре ім’я.

Купання в калюжі – поганий знак. Це може бути знаком того, що навколо вас будуть нехороші плітки, які ви не зможете спростувати. Якщо вам приснилася чиста калюжа, то можете бути впевнені у вірності і любові вашої другої половинки. Якщо вода в калюжі огрядна – коханий чоловік зраджує вам і незабаром це стане відомо.

Калюжа у сні означає перешкоду, утруднення, приниження, зупинку у справах. Такий сон також означає, що ви можете постраждати від нападок наклепників. Чим брудніше і більше калюжа у вашому сні, тим менше ймовірності, що ви вдало выпутаетесь з такого скрутного становища. Якщо вам присниться, що ви вдало пройшли через калюжу і не забруднилися, то біди і неприємності дивом минуть вас. Дивіться тлумачення: Земля, Ноги, Взуття, Одяг.

«Сісти в калюжу» означає зганьбитися. Якщо ж це сталося з вами в сні в буквальному сенсі, це вказує на прибуток в реальному житті, особливо якщо калюжа заповнена чистою водою. Якщо брудна калюжа, тоді — інша справа: вас спробують зганьбити або звинуватити в тому, чого ви не робили. А от якщо ви лише промочили ноги, вступивши у сні в калюжу, то цей сон може пророкувати вам, що ваша сьогоднішня радість обернеться згодом горем.

Якщо наснилося, що ви стояли калюжі, це свідчить про те, що ви не приділяли своїх справах належної уваги, і вони прийшли в занепад. Зустрілася на вашому шляху невелика калюжа сниться до незначних перешкод. Якщо ви бачите калюжу з брудною водою і зайшли до неї, щоб помити черевики, то сон пророкує, що ваші необдумані вчинки посилять ваші і без того складну життєву ситуацію.

Сон можна розглядати як вказівку на ситуацію або відносини, які ведуть до регресу, не залишає можливостей для зростання. Щодо особистості сновидца можуть бути здійснені акти фізичного та психічного насильства, вплив яких буде настільки згубним, що відновлення здоров’я може зайняти дуже тривалий період або не настати ніколи.

Побачити себе настало в калюжу, вода в якій була чистою, — таке сновидіння означає, що після невеликої неприємної ситуації у ваше життя прийде щось гарне. Вступили в брудну калюжу — значить, неприємності будуть вас просто переслідувати. Промочили ноги в калюжі — сьогоднішня радість згодом стане горем.

Побачити калюжу — доведеться посміятися над собою. Вступити, впасти у неї — сядете в калюжу і в житті, тобто потрапите в якийсь незавидне становище. В ній була чиста вода — значить, у майбутній ситуації здоровий гумор явно не буде зайвим. Якщо брудна, над вами можуть насміхатися.

Приснилася калюжа з прозорою водою – до удачі в матеріальному плані. Були обрызганы уві сні з такої калюжі — до отримання дивідендів або зовсім невеликий оплати за нескладну послугу. Впасти в глибоку калюжу у сні — до втрати репутації.

Вода в калюжі – символ оргазму і зачаття дітей. Тому якщо жінці сниться, що вона ходить по калюжі, її чекає швидка вагітність. Якщо снитися брудна калюжа, значить, вам бракує уваги партнера.

Побачити калюжу — до прибутку; впасти в калюжу — зв’яжетеся з поганим товариством; перескочити калюжу — зумієте уникнути небезпеки.

Побачити в сні калюжу — зіткнутися наяву з наклепом і лицемірством.


Залишити відгук