Сонник Лупа — до чого сниться ?

Якщо дівчині сниться, що вона розглядає в лупу якийсь предмет, сон обіцяє їй покупку нового гардеробу. Якщо вона в лупу розглядає фотографію людини, наяву вона розкриє підступи заздрісників. Лупа, що лежить на столі, є попередженням про те, що за спиною дівчину засуджує найкраща подруга. Якщо вона бачить через лупу людське око — родичі сумніваються в її щирості і чесності. Їй потрібно бути дуже обачною, тому що будь-яке її необдумане слово або необачний вчинок можуть призвести до розлучення з чоловіком.

Сновидіння, в якому лупа лежить на столі, підказує чоловікові, що наяву він повинен бути обережним у знайомствах і уважний у справах. Якщо він розглядає через лупу якийсь предмет, в цьому він зможе справитися з самою важкою ситуацією. Розглядати фотографію — де-то поряд з ним знаходиться дівчина, яка може скласти щастя всій його життя. Бачити через лупу людське око — попередження про те, що за юнаків уважно спостерігають високопоставлені особи і від його поведінки залежить, чи стануть вони йому допомагати чи ні.

Збільшувальне скло сниться до того, що ви найближчим часом станете проявляти більш високі, ніж зазвичай, вимоги до своїм близьким людям. Однак, якщо лупа приснилася вам в ніч на середу або суботу, то це може означати пильний інтерес, випробовуваний до вашої персони. Лупа в ваших руках сниться до того, що ви будуть вашими уваги людини, що в подальшому стане вас повністю ігнорувати.

Якщо сниться, як ви дивилися на щось крізь збільшувальне скло, то вам буде хороший шанс впоратися зі своєю роботою швидше і успішніше, ніж ви думали. В лупу щось роздивлявся інша людина — наяву завдяки втручанню знайомого ваші справи стануть сперечатися краще.

Дивитися в сні через лупу — означає невдачу в завершенні роботи: Ви скоро виявите, що не зуміли її виконати на належному рівні. Жінці, що побачила себе в сні з лупою в руках, цей сон передвіщає, що вона заслуговує на увагу людини, який раніше ігнорував її.

Приснився лупа вказує на якусь малоприметную деталь, яку ви в реальному житті упустили. Крім того, сон може вказувати на те, що ви занадто дріб’язкові наяву і прискіпливі в деталях.

Якщо жінці приснилося, що у неї в руці лупа, це означає, що нею зацікавиться чоловік, який був колись байдужий до неї.


Залишити відгук