День Народження 5 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, чий день народження припадає на 5 лютого, — дотепні, балакучі співрозмовники і оригінальні мислителі. Вас цікавить буквально все — люди, наука, технології, однак вашої справжньої пристрастю є збір і передача інформації. Ви колекціонуєте факти, як інші люди колекціонують листівки або монети. Поміркувавши над тим, що ви тільки що дізналися, ви обробляєте і систематизуєте інформацію, а потім йдете далі.

Люди, народжені 5 лютого, можуть страждати хронічними захворюваннями, про які вони не люблять розповідати. Хоча в цілому вони здорові, але, як правило, є конкретні відхилення від норми, изводящие їх упродовж усього життя. Зазвичай уразливі або якась частина тіла, або одна з головних систем організму: судинна, нервова, лімфатична або імунна. Проблеми зі здоров’ям найчастіше виникають на ґрунті недотримання режиму, рекомендованого домашнім лікарем. Народжені 5 лютого обачні щодо дієти. Однак їм слід усвідомлювати, наскільки важливо скоротити або припинити взагалі споживання шкідливих речовин (тютюну, алкоголю, цукру, жирної їжі або наркотиків). Показана помірне фізичне навантаження, а для більш фізично розвинених людей — участь у спортивних змаганнях командою або один на один.

Народженим 5 лютого притаманне прагнення виконувати роботу, послідовно переходячи від одного етапу до іншого. Вони мають переконливий образ людини, схильного займатися бізнесом і робить успіхи на цьому поприщі. Фізична присутність цих людей надає впевненість, що на них можна покластися в екстремальних ситуаціях. Народжені 5 лютого володіють даром говорити доступно в стилі керівника. Їх мова, без сумніву, привертає до себе увагу. Їм властива рідкісна проникливість при аналізі поточних подій. Не кожен може погодитися з ними з будь-якого питання, так як явне небажання народжених в цей день йти на компроміси викликає заперечення, а переконаність у власній правоті — невдоволення і навіть гнів.

Знак Зодіаку 5 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Повітря, які характеризуються наступними якостями: передбачливість, впевненість, творчий підхід, природність, спрямованість у майбутнє.

Планета Управитель: Уран. Водолій отримує від неї прогрес. Уран — покровитель для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за відсутність внутрішнього стрижня, а також м’якість характеру.

Водолій, знак зодіаку народжених 5 лютого, наділяє цих людей здатність знаходити нестандартні рішення стандартних проблем. У них чудово розвинене почуття гумору, вони прекрасні оратори, їх цікавлять мало не всі сфери діяльності. Більше за все вони люблять збирати інформацію про людей, складати на них уявне досьє, в якому, зокрема, досить багато компромату. Будь-який досвід вони аналізують, структурують і подумки поміщають на певну полку, тобто ці люди логічні і люблять системний підхід до всього, що кілька відрізняє їх від канонічних Водоліїв, а 5 лютого знак зодіаку відповідає саме цей.

Найчастіше народжені 5 лютого дають своїм слухачам тільки один шанс зрозуміти їх. Якщо ж з першого разу сенс вловити не вдається, то вони не будуть обтяжувати себе, щоб більш детально пояснити суть питання, тому з народжених 5 лютого зазвичай виходять неважливі вчителі і наставники. Швидше на них дивляться як на краснобаєв, говорять довго і докладно, але користі від їхніх промов — ніякої. Народжені в цей день повинні навчитися вислуховувати співрозмовників, в іншому випадку їм доведеться шліфувати свій ораторський хист в повній самоті.

Народжені 5 лютого звикли з будь-якого приводу апелювати до емоцій інших. Як визнано, народжені в цей день володіють яскраво вираженим темпераментом, але, наскільки вони досягнуть успіху, залежить від того, чи зможуть вони контролювати свою надчутливу натуру. Однак сконцентровані духовні можливості цих людей зазвичай складають сильну сторону. Найбільш витончені особистості, народжені 5 лютого, володіють світської манерою, яка допомагає їм займати не останнє місце в суспільстві. Тим не менше їх скритність іноді викликає роздратування, особливо якщо вони звикли до поблажливого ставлення.

Люди, народжені 5 лютого, багатогранні. Деякі риси характеру розкриваються в них найбільш повно, інші — ні. Вони, як правило, не прагнуть афішувати своє особисте життя і допускають в неї тільки обраних. Нерідко у них виробляються досить дивні звички і ритуали, що надають їм відчуття благополуччя. Вони захищають тих, хто їм дорогий, але в той же час самі не відмовляються від заступництва більш сильних і впливових людей. Найчастіше народжені 5 лютого організовують роботу колективу і приділяють мало уваги сім’ї. Однак серед них іноді зустрічаються відокремлені творчі натури, які віддають перевагу розробляти індивідуальні проекти. Народжені 5 лютого, займають керівне крісло, повинні вчити виконувати роботу оперативно і при високій якості.

Чоловік Водолій — народився 5 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 5 лютого — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — допитливий, ідеалістичний, терплячий. Чоловіки даного дня народження не люблять компромісів, і завжди переконані у своїй правоті, навіть якщо їх співрозмовник або опонент, у фактах довів їм, що той не правий, він буде стояти на своєму — ось такий упертюх.

Жінка Водолій — народилася 5 Лютого

Жінки, чия дата народження припадає на 5 лютого, володіють наступними рисами: така дама — унікальна, загадкова, ліберальна. Жінки Водолії, народжені за гороскопом 5 лютого, жіночні і приємні зовні, вони чуттєві натури і володіють яскраво вираженим темпераментом.

Їх життєвий успіх, безпосередньо залежить від того, наскільки вони зуміють взяти під контроль свою чутливу натуру. Сильна сторона натури людей, що з’явилися на світло в цей день зими – це їхні духовні можливості. Допомагають їм у житті та їх світські манери, якими вони в повній мірі володіють.

День Народження 5 Лютого

5 лютого — які риси характеру визначаються вашою датою народження? Люди, народжені 5 лютого знак зодіаку Водолій, люблять послідовність у діях і намагаються дотримуватися порядок їх виконання. Вони досягають великих успіхів, відкриваючи власний бізнес, і зовні повністю відповідають цьому образу. На оточуючих вони справляють враження надійних, впевнених в собі людей, які завжди знають, що роблять, і які не втрачають голову, що б не сталося. Вони володіють талантом керівника, і вміють донести свою думку до слухача, висловлюючись впевнено і доступно. Кожне подія піддається ними аналізу, і вердикт виноситься з рідкою проникливістю. У опонентів така безапеляційність викликає почуття протесту, яка внаслідок повної відмови їх вислухати, переходить у приховану лють.

Люди, народжені 5 лютого знак зодіаку Водолій, занадто впевнені у своїй правоті, щоб змінювати свою точку зору з-за чиїхось претензій. Незадоволеним вони дають єдину можливість висловитися, після чого вже не повертаються до цього питання. Повторювати свої доводи вони вважають нижче власної гідності. Педагогічними талантами і терпінням вони не відрізняються, так що вчителі з них вийшли б неважливі. На своїх слухачів вони справляють враження пустопорожніх базік, які вміють лише теоретизувати, але не приносять ніякої реальної користі. Якщо люди, народжені 5 лютого, не переглянуть своє ставлення до оточуючих, їм не перед ким буде виголошувати свої промови.

Щоб впливати на підлеглих, люди, що народилися 5 лютого знак зодіаку Водолій, звертаються до їхнього почуття боргу, відповідальності та матеріальним стимулам. Зазвичай вони бувають надмірно емоційні і не вважають за потрібне змінювати свою природу заради спокою інших. Однак від їх здатності тримати себе в руках залежить успішність їх кар’єри. Їх чистий цільна натура є найкращим якістю цих людей. Свої духовні цінності їм потрібно перенести в робочу область і дотримуватися цих принципів у спілкуванні з людьми. Якщо вони зможуть придбати цивілізовані манери, вони зможуть досягти високого положення в суспільстві. Але їх закритість і відокремленість від суспільства, а також зневажливе поводження з оточуючими викликає неприязнь і відторгнення останніх.

Особистість людей, народжених 5 лютого знак зодіаку Водолій, досить різнобічна. Просто одні їх якості гіпертрофовані, а інші недостатньо розвинені. Своє особисте життя вони ретельно приховують від сторонніх очей, впускаючи в неї тільки найбільш довірених осіб. Вони можуть тяжіти до сімейним традиціям і звичаям, що створює в будинку атмосферу успішності та процвітання. Зазвичай вони проводять мало часу в сім’ї, контролюючи дії підлеглих. Але якщо це їх власна справа, тоді вони мають велику свободу дій.

Любов і Сумісність

Секрет чоловіків і жінок, народжені під сузір’ям Водолія 5 лютого полягає в тому, що з роками свого дорослішання, вони зовсім не змінюються, як інші люди, як в плані особистого життя, так і у своїх поглядах та вчинках. Тому їм зовсім непросто знаходити собі гідного супутника життя, тим більше, прожити з ним довге і щасливе життя. Ваші чарівність і дружелюбність приваблюють людей, які бажають краще пізнати вас. Ви щедрий і люблячий партнер, однак прагнете до незалежності і бажаєте зберегти особистий простір недоторканим. Вам потрібна людина того ж інтелектуального рівня, що й ви, з подібним колом інтересів.

Підійдуть Водолію ті, знаків, хто зможе зрозуміти його, у кого схожі з ним принципи і життєві погляди. Хороші шанси на вдалий шлюб у цих особистостей з Терезами, Стрільцем і Близнюками. Можна що-то «зліпити», у вигляді благополучної сім’ї Водолію з Рибами, Левом, Овном і Козерогом. Але тут ситуація виглядає наступним чином — повинні навчитися поступатися, довіряти й допомагати один, одному. Несприятлива сумісність у повітряного знака — з гороскопами Тельця, Рака, Діву, Скорпіона і самого Водолія з Водолієм. Зовсім примарні шанси на вдалий шлюбний союз, хоча є варіанти — вони можуть підійти один одному, роками народження.

Робота і Кар’єра

Дивлячись на те, як поводяться на роботі народжені 5 лютого, мимоволі можна засумніватися в тому, який знак зодіаку 5 лютого. Зазвичай так послідовно, розмірено і настільки захоплено працюють Козероги, а не Водолії. Народилися 5 лютого виходять непогані бізнесмени. Але ось ким їм точно працювати не варто, так це педагогами. З одного боку, аура цих людей майже фізично випромінює надійність і впевненість, за ними – як за кам’яною стіною, що відмінно для керівника. Але вони дуже не люблять йти на компроміси і поступки, занадто самодовольны і самовпевнені – це багатьох дратує. До того ж вони не люблять двічі повторювати і пояснити повторно вже повторене, вважаючи, що якщо їх хтось не зрозумів, то це проблеми слухача.

При цьому вони проникливі і уважні в роботі, чудово користуються аналізом як розумовим інструментом, але до викладацької діяльності, як бачимо, цих людей краще не допускати, інакше навряд чи їх учні щось зрозуміють і засвоять з такою звичкою не повторювати пояснень. Іноді на них дивляться просто як на любителів красного слівця, яке, однак, не несе особливого смислового навантаження. Іншими словами, як на пустомель. Щоб цього думки про себе уникнути, народженим 5 лютого варто бути уважніше до інших людей, прислухатися до них, терпляче пояснювати що-небудь, допускати, що і вони самі можуть помилятися, і найголовніше — навчитися знаходити компроміс. Їм слід слухати, що говорять інші люди, інакше їх самих теж незабаром буде нікому вислухати.

Як справжні оратори, народилися 5 лютого охоче апелюють до емоцій людей. Самі при цьому вони завжди щось приховують, як справжні світські люди. З них виходить відмінні завсідники світських тусовок і зборів. Майже завжди народжені 5 лютого — який знак зодіаку пам’ятаємо, це Водолій, — дуже чутливі й емоційні натури. Багато людей, які народилися на початку лютого, володіють тонкою і сильно розвиненою нервовою системою. Їх кар’єру і успіх безпосередньо залежить від того, наскільки вони зможуть тримати під контролем власні почуття. Однак де слабкість – там і сила, так і за рахунок своєї глибокої емоційності ці люди так незвично і рідко розвинені духовно. А їх манера світського франта дозволяє їм зайняти високу позицію в суспільстві. Щоправда, цим людям варто побоюватися проявляти занадто багато зарозумілості по відношенню до інших, це може відштовхнути від них людей.

Здоров’я і Хвороби

Частенько народилися 5 лютого страждають хронічними захворюваннями. Втім, вони не люблять скаржитися і нити. Найчастіше їх підводить одна, найбільш вразлива система людського тіла (у всіх різна), і від хвороб органів цієї системи вони можуть мучитися все життя, залишаючись по іншим параметрам досить-таки здоровими. Ця хвороба колись розвинулася через порушення лікарських рекомендацій або систематичних порушень режиму.

Що стосується раціону, то народжені 5 лютого зазвичай досить обережно й обачно його вибудовують. Але їм необхідно покінчити з шкідливими звичками — вживанням алкоголю або курінням, а також обмежити вживання в їжу цукру і жирів. Корисні будуть регулярні заняття спортом, якщо немає медичних протипоказань, то навіть напівпрофесійні заняття спортом.

Доля і Удача

В цей день народжуються пестуни долі. Їм все дається легко, вони талановиті, успішні; за яку б справу вони взялися, їм всюди супроводжує удача. Вони оточені славою, їх помічають, хвалять, ними захоплюються. Але вони не повинні легковажити своїм успіхам. Підвищуючи духовність, йдучи по життю гідно, вони зможуть досягти великих висот і зробити своє життя прекрасною казкою. Але якщо вони використовують свої таланти і успішність на зло людям, то пізнають гіркоту бід і розчарувань.

Поради Водоліям, Народженим 5 Лютого

Яких принципів слід дотримуватися у вашому житті? Дайте людям можливість бути почутими і понятими. Будьте терплячі, не перебивайте співрозмовника, не давши йому договорити. Пояснюйте свої вчинки оточуючих. Якщо вони будуть краще вас розуміти, їх ставлення до вас зміниться в кращу сторону. Пам’ятайте, що абсолютно правим бути неможливо. Може бути в чомусь вам потрібно поступитися.

Так чи інакше народжені 5 лютого завжди дуже складні і цікаві особистості. Якісь якості протягом свого життя вони цілком розвивають, якісь ні. Що стосується їх ставлення до особистого життя, то вони зазвичай приховують все, що з нею пов’язано. В курсі, як правило, тільки безпосередні учасники. Народилися 5 лютого частенько занадто мало часу приділяють сім’ї і близьким, зосередившись на роботі, особливо якщо вони займають керівну посаду. Втім, серед них час від часу народжуються творчі натури, які вибирають шлях одинака.


Залишити відгук