25 Місячний День

Пасивний день, час відпочинку і роздумів. Сьогодні Місяць не щедра на енергію. Життя перестає бити ключем. Люди стають лінивими й апатичними. Але не варто занурюватися у депресію. Приділіть час духовного розвитку, розумової діяльності. Підведіть підсумок минулого місяця. Розвивайте в собі концентрацію уваги. Для цього можна присвятити день медитації або виїхати на природу. У будь-якому випадку, краще залишитися одному.

Починати нові справи сьогодні не можна. Та й при всьому бажанні не вийде — просто не вистачить сил. Займіться завершенням того, що почали раніше. День взагалі не передбачає активних дій. Сьогодні необхідно бути обережним, уважним і спокійним. Придивляйтеся і прислухайтеся до навколишнього світу, він може подавати вам важливі знаки. Щоб правильно їх тлумачити, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Відмовтеся від виснажливих фізичних навантажень, не беріть на себе відповідальність за важливі справи, не давайте обіцянок. Присвятіть день собі і своєму внутрішньому світі. Двадцять п’ятий місячний день повинен виховати в вас любов до самого себе (не плутайте з егоїстичністю). Без внутрішньої гармонії налагодити своє життя неможливо.

Сьогодні сняться неоднозначні сни. Вони можуть бути віщими, а можуть і не збутися. Як правило, ніякої корисної інформації в них не закладено. Кошмарні сни можуть негативно позначитися на вашому житті, тому після пробудження краще прочитати молитву.

25 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Раковина

Щасливе число: 7

Нагадаємо, що настав час пасивність і самозаглиблення. Цей день проходить сприятливо, якщо присвятити його усамітнення і роздумів. У будь-якому випадку, сьогодні не можна поспішати. Неквапливість, обдуманість, ретельність – це ті якості, які бажано проявити у цей день. Найкраще сьогодні – уникати активних дій, вони не принесуть якого-небудь помітного результату, навпаки – може надовго вивести вас зі стану душевної рівноваги та спокою. Суть цього дня – направити людину на роздуми про його характер, особистості, поведінці, світогляді, переконаннях, звичаї. Вища завдання цього місячного дня – навчити любові до себе.

Любов і відносини в 25 Місячний День

Двадцять п’ятий місячний день — час, коли ми можемо багато чого зрозуміти про сутність наших відносин з коханими. Побачення сьогодні проходять добре, але без особливого підйому, ентузіазму. Це день самоти і мовчання. Якщо ви плануєте зустріч з партнером, то побачення краще було провести вчора, а сьогодні добре обдумати те, що дізналися, по-новому поглянути на ваші стосунки, якщо вони вимагають свіжого погляду.

Робота і творчість у 25 Місячний День

Підшукайте собі такі заняття на роботі, які вимагають зосередження і посидючості. Нові проекти починати не можна. Займіться завершенням старих. При вирішенні складних питань можна керуватися інтуїцією чи шукати навколо себе знаки. Фінансова діяльність буде вдалою, як і торгівля і будь-які операції з нерухомістю. На сьогоднішній день можна призначити судові розгляди. Науковим працівникам і людям мистецтва рекомендується продовжувати роботу в колишньому темпі. Помітних впливів на їх діяльність сьогоднішній день не вплине. Студенти можуть зайнятися самоосвітою, але здавати сьогодні іспити не рекомендується.

Здоров’я і харчування 25 Місячний День

25 місячну добу можливе загострення захворювань. Сьогодні вразливі органи почуттів, голова, вуха. Хвороба, що почалася в двадцять п’ятий місячний день, вимагає негайного початку лікування. Тоді є шанс, що захворювання вилікується повністю і назавжди, не даючи ніяких ускладнень. Не можна зловживати ліками. Краще взагалі користуватися для лікування «бабусиними рецептами», тобто засобами народної медицини. Абсолютно невідповідний день для пірсингу (можливі нагноєння і запалення).

Не варто пити багато рідини, а від алкогольних напоїв і навіть пива, потрібно відмовитися зовсім. Добре займатися очищенням організму від шлаків, показано лікувальне голодування. Найкращий день для занять раджа-йогою, для пробудження в собі вищих енергій. Будьте помірні в фізичному навантаженні, відмовтеся від грубої їжі. Денний сон чудово відновлює здоров’я (за умови повноцінного нічного сну). Корисно відпочивати душею і тілом, забувши на час про всі турботи і негаразди.

Сни 25 Місячний День

В силу того, що двадцять п’яті місячну добу пов’язані з водою, вони також пов’язані і з глибин підсвідомості. З цієї причини практично всі астрологічні школи сходяться на тому, що Сновидіння даного періоду мають провидницький характер, тобто зараз людині, як правило, сняться віщі Сновидіння.

Велика частина сновидінь двадцять п’ятого місячного дня навіть не вимагає алегоричного тлумачення, всі символи мають цілком визначений і конкретний характер. Якщо ж образи залишаються незрозумілими, то прислухайтеся до своєї інтуїції — вона вам підкаже правильну інтерпретацію. Не намагайтеся Сновидіння розкласти по поличках, не пробуйте їх неодмінно «логічно препарувати», сьогодні істинна тільки інтуїція, довіртеся їй.


Залишити відгук