Сонник Місяць — до чого сниться ?

У давнину вважалося, сонце в сні означає золото, а місяць — срібло. Золото рухає світом, а срібло вказує йому шлях. Місяць у сні часто означає жінку, дружину, кохану, сватання, мозок або срібло. Якщо вам присниться, що місяць яскраво блищить на небі, то ваша кохана віддано любить вас. Такий сон також пророкує, що ви поповните свій запас срібла.

Бліда місяць у сні передвіщає хворобу мозку або захворювання очей для близьких вам жінок. Такий сон також пророкує втрату грошей чи небезпека під час подорожі. Якщо вам присниться, що місяць тьмяніє на ваших очах, то чекайте збитків, прикростей і потреби. Сон, у якому ви побачили, що бліда місяць яскраво заблищала, означає прибуток, радість і благополуччя в домі.

Повний місяць у сні бачити — знак багатства і щастя в домі. Такий сон обіцяє дівчатам, що скоро вони вдало вийдуть заміж, жінкам — що у них народиться дочка, а чоловікам — народження сина. Однак для людей, яким є що приховувати, такий сон поганий, так як обіцяє розкриття їх справ і покарання за скоєне. Хворим і морякам такий сон пророкує розчарування, невдачі, смерть від нещасного випадку. Якщо вам присниться, що місяць освітив вашу голову, то близька жінка змилостивиться над вами і пробачить ваш вчинок.

Червона, занадто велика або неповний місяць сниться до втрат, небезпеки і збитків. Іноді такий сон може пророкувати, що ви втратите близької людини внаслідок нещасного випадку або насильницької смерті. Остання чверть місяця у сні означає, що ваше бажання ніколи не здійсниться, що дуже здивує вас. Такий сон також означає згасання почуттів, втрати і засмучення. Прибуває місяць у сні передвіщає сильну любов, щастя, примноження багатства. Якщо вам присниться, що ясний місяць заглянув до вас у будинок, то ваше життя буде безтурботним і ви ні в чому не будете знати потреби.

Повня в сновидінні — поганий знак, що віщує складні часи, пов’язані з приходом у наш світ сил Сатани — відьом, чаклунів і іншої темної сили. Вони захоплять владу і перетворять саме існування людини у страшну муку. Яскраво-червона, багряна місяць — такий сон передвіщає швидку екологічну катастрофу, від якої загинуть сотні людей. Про її початок сповістить з’явилася на небі кривава луна, і саме їй судилося стати сумним нагадуванням про ту шкоду, який люди заподіяли природному середовищі.

Якщо приснилося, що на Місяці були темні плями, це говорить про те, що Земля опиниться в серйозній небезпеці, джерелом якої стануть космічні простори. Може бути, загрозу в собі таїть величезний метеорит. Місячне відображення у воді сниться до обдуреним очікуванням. У якихось справах ви повністю покладаєтеся на людину, а він, між тим, при першому ж зручному випадку підведе вас. Побачений місячне світло повідомляє вам, що належить несподіване, але при цьому вельми цікаве і приємне подорож по далеких краях.

Расколовшаяся Місяць — це провісниця виникнення нової релігії, адепти якої будуть відрікатися від Господа. Оскільки Бог не стане прощати людям зраду, в світі можуть запанувати війни та насильство. Побачити себе летить на Місяць — такий сон пророкує космічні експедиції, які перетворяться в буденність. Коли-небудь звичайні люди зможуть літати в космос, зупиняючись на спеціальних станціях, побудованих у великій кількості на багатьох планетах.

Якщо приснився повний місяць, ви можете розраховувати на успіх в бізнесі та успіх в справах серцевих. Таємнича, ненатурально велика луна — провісниця несприятливої любовному зв’язку, неприємностей в домашньому колі, розчарування, пов’язаного зі справами. Місячне затемнення повідомляє про майбутню епідемію заразного захворювання, від якого постраждає ваше оточення. Якщо приснилася молодий місяць, це говорить про те, що рівню вашого добробуту, чекає підвищення, а майбутня друга половина виявиться дуже близькою за духом людиною.

Для молодої жінки побачити, що вона з метою дізнатися свою долю, звертається до місяця, — це означає, що вона нарешті отримає від життя довгоочікуваний подарунок у вигляді подружжя з гідною людиною. Якщо вона побачила відразу два місяці, це попередження: вона втратить любов з-за власної меркантильності. В її сновидінні місяць зникла в серпанку — це означає, що в момент найвищої насолоди їй доведеться проявити повна відсутність жіночого такту. Місяць криваво-червоного кольору — це символ майбутньої війни або збройного конфлікту; побачила цей сон дівчина відправить коханого на фронт захищати вітчизну.

Місяць уособлює таємну владу, мовчання, несподіванки. Наснилося, повня — це пророцтво про час, коли на Землі будуть панувати темні сили. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з чаклуном, який надасть значний вплив на його долю.

Спрямуватися у сні на Місяць — такий сон говорить про ваше прагнення до чогось нового, ще не пізнаного. Можливо, такий сон пророкує, що в не настільки віддалене час космос буде освоєно настільки, що космічні експедиції на Місяць стануть частими і доступними всім, хто живе на Землі.

Якщо в сні ви побачите місячне світло — це означає, що наяву ви зіткнетеся з несподіваною перешкодою, усунути яке буде досить важко. Бачити уві сні відображення Місяця у воді або дзеркалі — означає несподіваний поворот подій. Побачити в сні розколовся Місяць — відчувати душевну втому і труднощі у виборі свого життєвого шляху. Якщо уві сні ви робите обряд поклоніння богині Місяця, то наяву ви станете жертвою своєї пристрасті.

Хто побачить місяць на своїх колінах, або у себе вдома, або ж в ліжку, той одружується на красивій нареченій (або, якщо сон побачить дівчина (жінка), то вона вийде заміж за гарного нареченого). І якщо невіруюча жінка побачить місяць на своїх колінах, то вона прийме Іслам. Якщо хто-небудь побачить, що місяць спустилася на Землю, то це віщує смерть його матері. Сонце і місяць — це батьки. І хто побачить, що сонце і місяць поклонилися йому, то, воістину, його батьки задоволені ним. Бачити уві сні, як місяць перетворюється на Сонце — віщує добро, що виходить від дружини чи матері. Якщо хворий побачить молодий місяць, то продовжиться його життя, а старіючу — скоротиться. Якщо обличчя людини уві сні відображається на Місяці, то він помре. Зникнення Місяця — до швидкого завершення якоїсь важливої справи. Вважають, що бачити уві сні Місяць — до нової любові або зустрічі з високим чиновником.

Якщо говорити на рівні архетипу, то нерідко місяць асоціюється з жінкою. Для великої кількості культур і релігійних течій властиве ототожнення місяця з образом матері. Зокрема, це твердження справедливо для християнства, для вірувань та літературних джерел народностей Сходу, Північної Америки, Африки. На інтуїтивному рівні сон, в якому фігурує місяць, викликає думки про вагітність жінки з вашого найближчого кола спілкування.

Крім того, такого роду сни можуть мати відношення до подій XX століття, а якщо говорити точніше, то до бажання людини відправитися в космічну подорож. Крім того, вони можуть свідчити про бажання духовного зростання, прагненні повністю відокремитися від земних тривог і пертурбацій. Місяць може викликати асоціації з загадковістю і чарами.

Якщо вам снилася місяць, то незабаром може відбутися розмова, в якому вам запропонують провести романтичний вечір. Ця зустріч може стати доленосною, і ваше побачення переросте у серйозні стосунки. Рівна гладка поверхня місяця є передвісником того, що це побачення залишить найяскравіші спогади і запам’ятається на все життя. Якщо сниться, що на місяці є темні плями, то майбутня зустріч виявиться не тільки першої, але й останньою. Скандалу не повинно статися, і причин для розриву не буде, але їх не буде і для продовження відносин: що-то супутника (супутниці) відштовхне вас. Повний місяць сниться до вдалому завершенню розпочатих справ. Та ж місяць на чистому безхмарному небі пророкує щастя в любові.

Якщо вам сниться повний місяць, в реальному житті вас чекає щастя в любові. Занадто велика таємнича місяць віщує любовний зв’язок, яка закінчиться сваркою і розлукою. Молодий місяць сниться до вигідного шлюбу, і ваш чоловік буде розуміти вас як ніхто інший. Якщо дівчині сниться, що вона запитує місяць про своє майбутнє, це означає, що вона обвінчається з люблячим її людиною. Побачити уві сні два місяці означає, що жінка проміняє любов на гроші. Місяць, яку прикриває туман, сниться до того, що, будучи щаслива, вона стане нетактовною. Криваво-червоний місяць віщує війну і розлуку з коханим.

Ковтаєш сонце або місяць — має народитися благородний спадкоємець. Кланяешься з повагою сонця або місяця — віщує велике щастя і процвітання. Вогнем палають сонце або місяць — підтримка великої людини. Плисти в човні до сонця або місяця — багатство. Сонце і місяць висвітлюють твоє тіло — отримаєш важливу посаду.

Сонце і місяць з неба падають — горі, втратиш батьків. Сонце і місяць ховаються за горою — слуга обманює господаря. Сонце і місяць з’єднуються — дружина народить сина. Сонце і місяць, які щойно з’явилися на небі — в сім’ї процвітання і достаток.

Сни про місяці вважаються сприятливими, оскільки вони сповіщають про щасливу любов і сімейне життя, доброго здоров’я дорогих вашому серцю людей. Молодий місяць повідомляє, що якась складна справа вдало підійде до свого логічного завершення. Червоний місяць сниться до захоплюючого подорожі. У вашому сні місяць виглядав з-за хмари або світив крізь туман — значить, ваш близька людина захворіє. Варто відкласти намір помандрувати. Повна, осяяна яскравим світлом місяць — дуже щасливе пророцтво.

Бачити уві сні повний місяць – Ви підсвідомо боїтеся поведінки свого партнера. Його спосіб життя одночасно лякає Вас і викликає нездорове збудження. Не грайте з вогнем – цей чоловік не принесе Вам щастя. Молодий місяць (місяць), Ви не та людина, яка домагається поставленої мети, використовуючи свої сексуальні можливості. Так що залиште спроби затягнути «потрібної» людини у свою постіль – вони приречені на невдачу.

Сон про місяці передвіщає виконання бажання, особливо якщо уві сні у вас була якась мрія. Місяць був тоненьким, дуже молодим — ваші надії реалізуються нескоро, до того ж вам доведеться для цього чимало потрудитися і самим, і заручитися підтримкою якоїсь впливової персони. Чим повніше у вашому сновидінні був ріжок місяця, тим ближче ви до втілення мрії.

Якщо приснилася місяць, це означає, що ви будете успішні в любовних справах; переживете несподівану радість. Новий місяць — це особливо сприятливий сон для комерсантів, зайнятих у сільському господарстві і закоханих. Повний місяць — це майбутня весілля у вашій родині, для вдів — це сон надії на кращу долю.

Побачити нову — отримаєте великий прибуток; повну — до небезпеку, великим змінам, для дівчини — до неї свататися. Побачити її відображення у воді — такий сон означає, що в якусь сферу життя залучені значні зовнішні сили, хоча ви можете і не помічати цього.

Належить любовне захоплення. Приснився новий місяць говорить про те, що уявні друзі збивають вас з правильної життєвої дороги. Повний місяць — провісниця щастя в любові.

Місяць — це мертва планета, яка відображає чужий світ. У будь-яких випадках це негативний символ застійного минулого, що виявляє вплив на сьогодення.

Повна, яскрава — великі зміни; небезпека; любов. Може символізувати матір, сестру, дочку. Місячне затемнення (місяць у серпанку) — любов принесе страждання.


Залишити відгук