Сонник Цибулю — до чого сниться ?

Лук (городній), взагалі, уві сні може означати тяжбу, суперечка. Іноді тяганину в суді спадщини. Цибуля бачити або їсти уві сні передвіщає хворому одужання після довгих страждань і мук. Здорового такий сон пророкує, що його чекає багато прикростей. Іноді сон пророкує, що ваша заздрість чи озлобленість до іншим людям принесе їм багато прикростей. Сон попереджає вас про те, що ви повинні контролювати свої емоції і не піддаватися низинних почуттів, а жити своїм життям і знаходити в ній хороше.

Кількість цибулі в сні означає, скільки саме прикростей, переживань або хвороб звалиться на вашу голову. Або ж визначає, наскільки ви здатні озлобитися і ненавидіти інших. У давнину вважалося, що є багато цибулі уві сні добре тільки для хворих, так як їм сон пророкує одужання, а є мало цибулі — погано і для них. У такому випадку сон пророкує їм смерть від хвороби. Садити цибулю в сні — знак того, що ви не можете змиритися зі своїми втратами і плекаєте в собі бажання помститися своїм ворогам. Різати цибулю в сні — знак сліз, тривоги, невдачі.

Якщо в сні ви бачите, як буйно росте цибуля, то зараз у вашому житті настав період, коли вас все влаштовує і навіть дрібні недоліки побуту, наявність ворогів вас не гнітить. Адже так життя здається ще пікантною, а якщо викорінити з неї все погане, то не залишиться нічого хорошого. Велика купа лука сниться тому, в кого дуже багато ворогів, які заздрять величезного успіху. З’їсти цибулю уві сні — побороти ворогів в реальному житті завдяки своїй винахідливості. Сльози, пролиті від цибулі уві сні, принесуть невдачі в житті, а в ситуаціях протиборства з суперниками ви будете програвати. Смажену цибулю віщує безтурботність, можливо не за горами відпустку.

Лук — символ-модель Всесвіту. Згідно з легендою, Давид, святий покровитель Уельсу, навчив місцевих жителів малювати цибуля-порей на своїх шатах — для того, щоб їх можна було відрізнити від ворогів-саксів. З тих пір національною емблемою Уельсу є цибулю-порей. Часто зелена цибуля асоціюється з фальшивими сльозами, тобто прикрими, але смішними ситуаціями, які не мають нічого спільного із справжньою бідою. Звідси, власне, і пішло усталений вислів «цибульні сльози» або «горе цибульне». У той же час цибуля відомий своїми цілющими властивостями. Бачити уві сні цибулю або чистити його означає гарне здоров’я й успіх у скрутному підприємстві.

Приснилося, що ви ріжете цибулю і плачете, — це означає, що атака, розпочата вашими суперниками, для них увінчається успіхом. Велика кількість цибулі сниться до того, що, ставши успішним, ви зіткнетеся зі злобою і заздрістю. Є цибулю — такий сон означає, що вашим ворогам доведеться відступити. Спостерігали у сні за зростанням цибулі — означає, що у вашому житті буде досить багато конкурентів, завдяки яким ви будете почувати розбурхує дух боротьби і смак до життя. Смажити цибулю — знак прийдешньої безтурботності і незначною прибутку в бізнесі.

Стріли зеленого лука в сновидіннях говорять про сексуальне бажання до більш молодим партнерам. Розчулює погляд, пружні золотисті цибулини говорять про відмінної сексуальної формі і активності в ліжку. Безліч цибулин позначають вашу сексуальну неприборканість і темпераментність, якщо ж цибулини з паростками — ви підсвідомо хочете завести дітей і міцну сім’ю. А ось гнилу цибулю говорить про швидкої імпотенції.

Є уві сні цибуля — сон пророкує, що вам належить виявити якийсь скарб або гроші і предмети, які ви коли-то втратили. Від чищення цибулі сильно сльозилися очі — значить, посваритеся з друзями або родиною. Покупка цього овоча сниться до того, що один оговтається від важкої недуги.

Якщо ви різали уві сні цибулю, такий сон попереджає, що ваше задоволення може мати дуже плачевні підсумки. Снився зелений лук — попереду сльози. Побачити ріпчаста — це задоволення.

Цибулю бачити — несподіванки, домашні друзі; їсти — твої обставини погіршаться; чистити — брехня.

Чистити цибулю — в якомусь складному справі досягнете успіху.

Цибуля (цибулина) — таємниця; захист; спір; зелений – заздрість.

Їж цибулю — буде сварка або бійка.


Залишити відгук