Сонник Луг — до чого сниться ?

Прогулянка по лузі віщує удачу. Для дівчини побачити, як вона з хлопцем прогулюється по лузі, — дуже щасливий сон. Люблячий її шанувальник одружується на ній, у них буде велика, благополучна, прекрасна сім’я, і все своє довге життя вони будуть безмежно щасливі.

Молодій людині сон такого роду говорить про те, що його дружиною стане прекрасна, багата і гідна жінка, яка стане ставитися до нього з відданою любов’ю і ніжністю. Їм належить створити численне сімейство, їх будинок затишний і зігрітий дружбою і теплим ставленням один до одного.

Бачити себе в сні посеред зеленого або вкритого квітами луки – Ваш романтичний настрій натрапить на грубі, низовинні бажання партнера. Бігти по лузі – Ви сприймаєте секс як щось брудне і гріховне, тому ризикуєте залишитися на самоті. Постарайтеся змінити своє ставлення до інтимної сторони людських відносин, в іншому випадку звинувачувати в своїх невдачах Вам доведеться тільки самого себе.

Якщо перед сновидцем свіжий гарний луг з квітами, то попереду у нього прекрасні події і нові обставини, що відкривають шлях до успіху. Що видніється вдалині луг вказує на величезний потенціал сплячого, який йому незабаром належить реалізувати.

Якщо приснився свіжий, зелений, з великою кількістю трав луг, це є відображенням позитивною, відкритої ситуації, на яку в цьому образі вказує Ін-се. Луг далеко сниться до того, що для самореалізації суб’єкта з’явився певний потенціал.

Якщо приснився луг, це говорить про те, що ви найщасливішим чином возз’єднатися зі своїми близькими, у добробуту вашої родини будуть вельми привабливі перспективи.

Луки у сні бачити або бродити по ним — знак добробуту для вашої родини, близьких чи коханих людей. Випалені сонцем поля чи лугу уві сні передвіщають втрати, хвороба і нужду.

Сон передвіщає реалізацію самих незвичайних бажань і відкриває простір для вашої уяви.

Побачений у сні луг віщує щасливу зустріч з коханою людиною.

Бачити луг — до втрати. Гуляти по ньому — перешкоди.


Залишити відгук