Сонник Ложка — до чого сниться ?

Кажуть, дорога ложка до обіду, а ще велика ложка в деяких випадках символізує жадібність. Якщо простежити асоціативний ланцюжок: ложка — їжа — живлення, підживлення — відновлення сил або обжерливість, — то стає зрозумілим останнє значення цього символу. Так чи інакше, але якщо вам сниться, що ви вкрали ложку, то це не обов’язково означає, що ви жадібні, але, можливо, проявляєте вже занадто явний інтерес до чогось матеріального і при цьому донимаете дрібними причіпками своїх домочадців.

Якщо ви знайшли ложку, то у відповідності з прислів’ям ви опинитеся в потрібний час у потрібному місці, що дозволить вам здійснити свої плани або отримати прибуток. Срібна ложечка може означати заступництво і захист з боку вищестоящих осіб — недарма наша прислів’я «народився в сорочці» у англійців звучить як «народився зі срібною ложкою в роті». Брудні і зламані ложки можуть наснитися як до втрат, так і до хвороб, зокрема хвороб шлунково-кишкового тракту.

Якщо в сні ви побачили, що ложка впала на підлогу, це говорить про те, що ваш непорядний вчинок, який ви намагалися, закликавши на допомогу хитрість, ретельно приховати, не залишиться непоміченим. Знайдеться його очевидець, який може розповісти про вашу поведінку людини, від якого ви сильно залежите. Кілька ложок сняться до не дуже важкої хвороби. Якщо ви будете трохи обережніше зі своїм здоров’ям, зробите заходи, щоб не застудитися, сон може не збутися взагалі.

Якщо ламали уві сні алюмінієву ложку, це говорить про те, що вас мучить, заволодівши всіма вашими думками і сподіваннями, якийсь секрет, яким ви дуже хочете хоч з ким-небудь поділитися. У той же час розкрити його ніяк не можна, щоб не постраждав близька людина. Вимушене мовчання пригнічує вас і змушує страждати.

Побачити в сні ложку – до удачі в любові: незабаром Ви будете купатися в захопленні оточуючих і відчувати себе сексуально привабливим(ой). Має сенс скористатися цим для влаштування свого особистого життя. Бачити брудні ложки – Ви прагнете блищати, викликати захоплення і шалене бажання, тоді як насправді ризикуєте зіткнутися з презирливим неувагою і навіть ворожістю. Будьте стриманіші, і тоді через деякий час удача знову посміхнеться Вам. Їсти ложкою – Ваша неуважність і забудькуватість може стати причиною значних неприємностей. Поступіться чільне місце в сексуальних відносинах своєму партнерові.

Ложка уві сні символізує розлад, матеріальні втрати або хвороба. Дерев’яну ложку бачити в сні означає, що ваше становище погіршиться і вам загрожує втрата стану. Срібна ложка уві сні — знак багатства і процвітання. Є срібною ложкою в сні — знак достатку. Втратити свою ложку у сні означає, що люди перестануть довіряти вам. Красти ложку у сні — знак швидких домашніх сварок через дрібниці. Погнуті, брудні ложки уві сні символізують позбавлення, втрати, засмучення. Зламати срібну ложку у сні означає, що ви погубите своє щастя власними руками. Дивіться тлумачення: Посуд.

Якщо вам приснилися ложки або ви користувалися ними уві сні, це до удачі; справи, пов’язані з будинком, стануть для вас джерелом радості і задоволення життям. Здалося, що загубилася ложка, — ви будете підозрюваним в якомусь поганому проступок особою. Вкрасти ложку — ви скаредны і по дрібницях чіпляєтеся до домашніх. Якщо ложки у вашому сновидінні виявилися немитими або зламаними, ви можете морально готуватися до нещастя і втрат.

Снилася ложка золота або незвичайна — настає тривала пора надзвичайних успіхів. Зламана — подібний сон натякає, що в якомусь справі вам краще піти на компроміс, в чомусь піти на поступки заради власного ж спокою. Звичайна вдасться врегулювати всі спірні питання. Дерев’яна — зберігайте спокій, бо вже скоро все владнається і владнається.

Ложка уві сні — гарний знак, до великої удачі. Брудна ложка — віщує біду, можлива втрата близької людини. Їсте уві сні ложкою — задумане навряд чи здійсниться.

Якщо вам сняться ложки та інші столові прилади — це означає, що вас чекає успіх в любовних справах. Подружжю такий сон віщує добрі і гармонійні відносини.

Побачили ложку — значить, у вас завжди буде достатньо їжі; срібну — запросять на прийом; кухонну ложку — будете веселитися.

Ложка — нахлібник; придбання; великий прибуток. Перегорнуто робочою поверхнею вниз смерть в родині. Чайна дрібна удача.

Ложка символізує чесність. Вам приснилася ложка, значить ви-сумлінний працівник, не терпить брехні і злодійства.

Ложка — віщує появу сина чи онука.


Залишити відгук