Сонник Брехня — до чого сниться ?

Брехня — це негативний досвід, табу. На початкових етапах свого розвитку людство ставиться до брехні, як до священного акту гріха, який, будучи вчиненим на міжособистісному рівні, тим не менш спрямований проти провидіння, проти богів, космосу. У той же час, як свідчать дані сучасних соціологічних досліджень, брехня поступово втрачає свою енергетику табу. Багато до правди починають ставитися більш вільно і фривольно, бажаючи тим самим доповнити або захистити придуманий собі імідж.

Щоб тлумачити сновидіння, де присутня брехня, варто враховувати те, як ви насправді ставитеся до брехні. Якщо, на вашу думку, брехня — це щось ганебне і неприпустиме, то ваш сон може бути вказівкою на нещирість роботи вами у якихось життєвих ситуаціях. Можливо, це вказівка на якусь ступінь нечесності при здійсненні угоди, про яку, швидше за все, вже забули і яка залишилася нерозкритою.

У випадку якщо ви в житті ставитеся до брехні абсолютно спокійно, сновидіння може вказувати на слабкі сторони вашої натури, що знаходять свій вияв у певних життєвих сферах. Сон радить приділити їм особливу увагу, і лише від вас повністю залежить, як саме це здійснити. Дуже може бути, що сприйняття оточуючими вас турбує вас в набагато більшою мірою, ніж реальна оцінка особистості. Це з дуже великою часткою ймовірності справедливо, якщо уві сні ваша брехня була викрита.

Вам у реальному житті часто доводиться брехати одному і тому ж людині? Допустима для вас ситуація, коли ви перебільшуєте правду або цілеспрямовано брешете, щоб піднятися в очах оточуючих? Чи є у вас відчуття, що оточуючі свідомо вводять вас в оману, якщо мова заходить про їхні дії або задумах? Подумайте, чи буде ваше внутрішнє «я» в стані замішання, якщо оточуючим людям доведеться дізнатися вас занадто близько.

Якщо приснилося, що ви пішли на брехню, щоб уникнути покарання, такий сон повідомляє, що ви зробите безчесний вчинок відносно невинної людини. Якщо ви брехали заради того, щоб захистити друга від незаслуженого покарання, то наяву викличете на себе вогонь незаслуженої критики, однак зумієте стати вище цієї ситуації і навіть порадієте цього. Брехня інших — це сон-попередження про те, що зараз ваші супротивники зайняті тим, що розмірковують, яким чином влаштувати для вас пастку.

Якщо наснилося власне лжесвідчення, це говорить про те, що ви зробите якийсь необдуманий, легковажний вчинок, продемонструєте нерозсудливість або несумлінність, ризикуючи заслужити презирство оточуючих і тим самим погіршити власне життєве становище. Можливі значення сну — це майбутні недуга, біди, любовні втрати; для моряків — корабельна аварія, для фермерів — мізерний урожай.

Брехати в сні, щоб уникнути покарання означає, що ви безчесно вчините з невинною людиною. Брехати, щоб захистити друга, – значить наяву викликати вогонь на себе і стати переможцем у сутичці думок і суджень. Побачити в сні, як брешуть інші, означає, що недруги шукають спосіб заманити вас у пастку. Також такий сон може передвіщати втрату віри в діловий проект, якому ви перш сприяли.

Якщо про сні ви стали жертвою чиєїсь брехні і не змогли знайти собі виправдання, це говорить про вашу заниженої самооцінки. Цей недолік заважає вам вступати в статеві зв’язки і може вказувати на латентну тягу до мазохізму. Якщо ж брехуном були ви самі – це говорить про агресію, вихід якої ви даєте тільки в моменти інтимної близькості.

Брехня — це ознака розпусти і невдачі. Сон, у якому ви брешете оточуючим, нагадує про те, що останнім часом ви значно відхилилися від праведного шляху. Якщо ви працюєте в торговому бізнесі – цей сон може передвіщати понесені збитки. Якщо ж ви самі стали жертвою брехні – цей сон є застереженням.

Бути жертвою брехливих наклепів – сприятливий сон. Такий сон означає безсилля ваших суперників і марність їхніх спроб перешкодити вам. Сон, у якому ви самі були викриті у брехні, обіцяє матеріальну забезпеченість і чималі успіхи в бізнесі.

Чули брехня уві сні — почуєте її і в реальному житті. Брехали комусь самі — тримайтеся, бо дізнаєтеся жорстоку правду.

Почути чиюсь брехню — такий сон призиває вас остерігатися зради близької людини або ділового партнера.

Брехати в сні — понесете покарання.

Вам загрожує велика небезпека.


Залишити відгук